Мобільний додаток-сервіс: відправ посилку прямо зі свого будинку

Ну просто «чарівне» мобільний додаток для посилок (та воно ж - ціла служба, сервіс) під назвою - Shyp стартувало в Нью-Йорку і Сан-Франциско, з планами відкритися незабаром - ще і в Майямі.

Сама зухвала мрія людства - збулася. Щоб ви знали, сама зухвала мрія людства - це аж ніяк не «мрія вміти літати» і навіть не «мрія про політ у космос»... Сама зухвала мрія людства - це мати можливість відправляти посилки і бандеролі друзям, родичам і покупцям - не стоячи при цьому в черзі, та більш того - фізично не перебуваючи в поштовому відділенні.

Ну і як же ви відправите посилочку, не прийшовши на пошту і не випивши флакон корвалолу? Хіба що попросите сходити за вас на пошту жалісливих знайомих?.. Але це не те.


Хоча не, чомусь!

Жалісливі знайомі, які забирають посилки прямо з вашої квартири: служба доставки навпаки - Shyp

По-перше, чи звернули ви увагу на той приголомшливий факт, що служба Shyp - це служба доставки, «як би навпаки»? Якщо не звернули, то ми настійно звертаємо на це вашу увагу: ось як треба шукати нішеві ідеї для нестандартного бізнесу!

Всі знають, що населення не хоче отримувати посилки у віконцях видач, а хоче, щоб їх приносили прямо на будинок. На цій хвилі виник бізнес доставки посилок додому - служби доставки.

Але ніхто (крім умненьких Shyp) не додумався подумати ще і «навпаки»!

Що населення так само точно, м'яко скажемо, «не жадає» - відправляти посилки в спеціалізованих віконцях відправки, як і їх отримувати.

Для цього служба доставки навпаки - Shyp - -створила свій дивовижний сервіс.

А по-друге.. А по друге, Shyp знову всіх здивував. Всі повідомлення між Замовником і Виконавцем здійснюються наипростейшим чином. Алгоритм нехитер:

  • встановіть на свій смартфон мобільний додаток для посилок Shyp,

  • випробуйте бажання послати посилку кому-небудь,

  • сфотографуйте на смартфон те, що хочете послати (банку варення з саду),

  • надішліть цю фотографію разом з адресою куди доставити через мобільний додаток Shyp

  • подібно службі таксі, за 20 хвилин на порозі вашої квартири з'явиться «постачальник» у форменому тишотке з написом Shyp.

  • Він (або вона) забере у вас вашу банку варення і ваші клопоти - закінчені.

Тому що служба доставки посилок навпаки - Shyp - сама упаковує вантаж у доречну для нього тару, сама наклеює марки і надписывает конверт (ящик), знаючи вашу точну адресу, тому що ви його самі давно вказали, зареєструвавшись у додатку, в першу голову.

Між іншим, поштові розцінки, тарифи на перевезення вантажів у фірми Shyp - найнижчі.

Крім них за кожну посилку ви заплатите ще зверху - від 5 до ... доларів, в залежності від того, що ви хочете там переслати. А то раптом - щось дурне і негабаритное, так вже платити треба за свої примхи!

Отже, сама зухвала мрія людства збулася! Ви можете відправляти посилки через Shyp, не заходячи на поштове відділення ні ногоюДивіться також


18 сентября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Незвичайна Архітектурні пам'ятки в оренду на вихідні

У своїх статтях ми описували незвичайні будівлі і споруди, які можна орендувати на вихідні і насолоджуватися наглядом зірок або життям

View

Модна і екологічне взуття з цивільної відповідальністю

Звучить дещо дивно, але в дійсності ця взуття насправді поєднує в собі ці три характеристики. Використанням

View

Особистий повітряний транспорт

Поки ми граємося в бирюльки, вчені фізики, між іншим, працюють над ідеєю безпечного й екологічного індивідуального повітряного транспорту. Скоро піонерами

View

Нова креативна реклама Microsoft

Microsoft, як і багато інших всесвітньо відомі компанії, зробила ставку на креативність, оригінальність і творчий підхід. Свою нову

View

Торгові автомати для продажу мобільних телефонів, фотоапаратів, відеокамер та інших \"дрібниць\"

Великий рітейлер Best Buy, який торгує електронікою, встановив торгові автомати у восьми аеропортах Сполучених Штатів - Бостоні,

View

Унікальна дизайнерська Вінілові стікери на мобільні девайси

Рік тому ми описували ресурс Infectious, стартап з Сан-Франциско, який пропонував всім охочим купити і заробити

View

Нова модель будинку престарілих

Не секрет, що система соцзабезпечення в Росії сильно відрізняється від Американської, і на жаль не в кращу

View

Фотографії для сліпих: мініатюрні скульптури 3D

Сінгапурський проект під назвою PIRATE3D вміє перетворювати плоску фотографію в об'ємну скульптуру, використовуючи при цьому - 3Dпечать. Незрячі люди позбавлені

View