Бізнес ідея роздрібна торгівля рибою та морепродуктами

svejaya-ribaТакий харчовий продукт як риба користується просто величезною популярністю серед населення Європи, в тому числі і в Україні та Росії. Чим же зумовлена ??така популярність? Пропаганда про здоровий спосіб життя приносить свої плоди. Риба мало того що не дорога, плюс до цього вона є дуже корисною. Багато спортсменів використовують саме рибу, а не м'ясо у своєму раціоні. Плюс до всього позначається прихід на наші ринки такого популярного закладу як суші бари, які щільно привчають, тобто людей здорову їжу, а саме рибу і морепродукти.

Документи для бізнесу

На самому початку вам потрібно зареєструватися як підприємець і найкраще це зробити в якості ФОП (фізичної особи підприємця). Другим кроком буде вибір системи оподаткування, ми радимо вам зупинитися на «спрощенку».


Ще вам потрібно буде отримати дозвіл від СЕС (санітарно-епідеміологічної станції), а також від пожежного нагляду. При закупівлі товару вас повинні бути ветеринарні книжки, так звані «сертифікати на товар» їх видає постачальник продукції. У кожного вашого співробітника повинна бути медична книжка.

Оскільки риба - це швидкопсувний товар, то стежити за її якістю необхідно особливо уважно, щоб уникнути проблем з перевіряючими службами.

Це основні документи, які вам знадобляться для торгівлі рибою.

Підшукуємо приміщення

Ідеальним варіантом буде місце в продуктовому залі, в цьому випадку вам не потрібно буде витрачати гроші на рекламу. Другим варіантом є власне приміщення, або ж рибний кіоск або павільйон. У цьому випадку клієнти підуть не відразу, а тільки після того як розсмакують ваш продукт і переконаються що він якісний, не зайвим буде проведення невеликої рекламної кампанії на початковому етапі.

Площа приміщення повинна бути близько 25 - 60 кв.м. Цього цілком достатньо, щоб розташувати все основне обладнання.

Саме приміщення має бути підключений до всіх комунікацій: вентиляція, водопровід, електрика, опалення.

Пошук постачальників

moreproductyТут може два варіанти:

1.) Постачальники самі будуть привозити рибу прямо до вашого магазину. Відмінне рішення для міст, але для маленьких селищ воно не придатне, оскільки розвізники не хочуть їхати заради невеликих замовлень.

2.) Самостійна закупівля продукції на оптових базах. Більшість замороженої риби надходить в ящиках, тому довезти до вашого магазину такий товар не складе особливих труднощів.

Асортимент

При торгівлі такими продуктами харчування попитом користуються такі види:

 • заморожена риба (хек, минтай, путасу, тилапія);
 • копчена риба (лящ, салака, мойва);
 • свіжа риба (короп, карась, сьомга);
 • консерви;
 • морепродукти (кальмари, восьминоги, і пр.);
 • сушена риба (щука, суду, бичок);
 • ікра та інші делікатеси.
 • Обладнання для торгівлі

  Риба товар швидкопсувний, тому одним з основних типів обладнання будуть холодильні вітрини, а також стенди для викладки продуктів.

  Вам будуть потрібні:

 • холодильних камер потрібно як мінімум 2 шт. Одна з них повинна бути низькотемпературної, другий среднетемпературной. Оптимальна температура для зберігання свіжевиловленої риби близько -5, -7 градусів Цельсія. А замороженої близько -18 градусів Цельсія.
 • спеціалізовані вітрини довжиною 1,5 - 2м.
 • акваріум для живої риби, зазвичай їх кілька в кожному їх відділень, яких знаходитися різні види риби.
 • льодогенератор. Це пристрій застосовується для збереження свіжевиловленої риби. Після утворення льоду, на такі столи викладається свіжа риба. Це дійсно приваблює клієнтів і допомагає продукту зберігати свіжість тривалий час.
 • касовий апарат;
 • ваги.
 • На все обладнання вам знадобиться як мінімум близько $ 6500.

  Торгівля рибою - це дуже складний бізнес. Швидкопсувний продукт, особливу увагу серед перевіряючих органів, постійні надлишки (відходи від непроданої продукції), наявність певної сезонності. Незважаючи на всі недоліки це ще й дуже прибуткова справа, яка буде популярно в будь-якому населеному пункті нашої країни.

  До речі, ми вже раніше писали про бізнес з розведення риби. Можливо вам буде цікава і ця тематика.

  Дивіться також


  09 апреля 2020 года

  Незвичайний спосіб поспати Подушка-страус

  Молода дизайнерська компанія під назвою Kawamura Ganjavian розробила

  Новорічне привітання клієнтам від компанії Wikitude Studio: зроби новорічну листівку з доповненою реальністю сам!

  Перш ніж захоплюватися унікальною листівкою Magic X-mas card поговоримо взагалі про

  Альтернативна енергетика відходи від виробництва кави

  Проект під назвою The Coffee Wastewater Project стартував у трьох державах-експортерах

  55 оригінальних прикладів реклами на розворотах журналів

  Реклама в пресі - це, мабуть, одне з найбільш класичних місць

  Можливо Вас зацікавить

  Цифровий композитор

  Рано чи пізно це повинно було статися, а саме винахід цифрового пристрою-композитора. Процес творення власної музики за допомогою цього пристрою досить-таки простий,

  View

  Сенсорна читалка для сліпих

  Левову частку всієї інформації ми пізнаємо шляхом спостереження - дивимося по сторонах, розпізнаємо картинку, дізнаємося щось нове.

  View

  Интересныя велосипедні нарульники

  Схеми велопрокату поширені по всьому світу. Вони популярні й мають масу переваг - велосипеди не забруднюють навколишнє середовище, прекрасно

  View

  Прокат модного одягу для тих, що худнуть

  Для тих, хто сидить на дієті і активно намагається скинути вагу, компанія Transitional Sizes пропонує місячну

  View

  Скільки коштує створити свій інтернет бізнес

  Торкнутися цієї теми мене підштовхнуло велику кількість питань, що задаються в листах.Однозначно на це питання відповісти не можливо, так як кількість

  View

  Помилки при установці лічильників статистики

  1.Установка великого числа лічильниківДуже часто в інтернеті зустрічаються сайти, обвішані, як новорічні ялинки, лічильниками статистики: лічильник Рамблер TOP100, Лайвінтернет, Спайлог,

  View

  Костюми для невисоких

  Джиммі Про (Jimmy Au) став підприємцем по чистій випадковості. Вперше він познайомився з бізнесом по пошиттю костюмів для чоловіків

  View

  Найбільші мобільні угоди 2012

  Створювати мобільні додатки - справа і цікаве, і прибуткове.В минулому 2012 ті, хто займалися їх розробкою, змогли

  View