Еко пляшки для перенесення питної води

Klean Kanteen - фірма, не так давно заявила про себе на ринку еко товарів.

Фірма Klean Kanteen виробляє товари для особливого сегмента споживачів, який (сегмент) дуже великий за кордоном, у розвинених країнах, і поки ще тільки зароджується (правда, росте швидкими темпами!) В країнах СНД.

Мова йде про «споживчому сегменті», тобто, про коло тих людей, які:

  • воліють ширпотребу справжні еко-товари,
  • цікавляться інформацією про здоровий спосіб життя,
  • виключають зі свого вжитку потенційно небезпечні для здоров'я або завдають серйозної шкоди екології речі,
  • ведуть активний спосіб життя, простіше кажучи -змного рухаються, проводячи велику частину свого дня за межами дому або офісу.

Фірма Klean Kanteen виробляє для таких людей еко-пляшки з тією ж назвою - Klean Kanteen.


Ці пляшки - екологічні і призначені для перенесення не дуже великий порції питної води, якої вистачає на день.

Чому товар Klean Kanteen актуальне для цього споживчого сегмента? По ряду серйозних причин.

Пластик та інші «одноразові речі» розкладається в ґрунті сто років і більше. Тренд у виробництві сучасної тари - ні одноразовим речам!

Отже. По-перше, еко пляшки для перенесення питної води (наприклад, Klean Kanteen) завжди виберуть ті люди, які знають про те, що пластикові пляшки для води - страшно неекологічних самі по собі (забруднюють екосферу довго розкладається токсичним пластиком) і дуже шкідливі для здоров'я тих, хто споживає воду з таких пляшок.

Всюди в розвинених країнах грамотні споживачі - відмовляються споживати воду, упаковану в пластикову тару, так як така вода, грубо кажучи, отрута, хоча і відстроченого дії.

Замість того, щоб купити по дорозі аби яку пляшечку води в пластиковій тарі, якщо замучила спрага, європейські споживачі віддадуть перевагу подбати заздалегідь про свою спрагу, перебуваючи ще вдома - і взяти з собою воду «з-під домашнього фільтра», налив її в зручну, стильну, багаторазову (і тому - екологічну теж!) пляшку.

Приблизно так само еко-мислячі споживачі тепер завжди ходять в магазин з матер'яної багаторазової сумкою для продуктів, віддаючи перевагу її одноразовим пластиковим «фірмовим» пакетам або їдуть на пікнік зі своєю багаторазової посудом, воліючи її одноразовим пластику і екологічною, але надто дорогий посуді - паперової одноразової .

Спосіб життя наших бабусь повертається на новій модній еко-хвилі, а про пристойному і навіть завидному дизайні і стилі, (завдяки яким не соромно ходити в магазин з сумкою) піклуються талановиті підприємці, маркетологи, дизайнери ...

Здоровий спосіб життя вчить: зневоднення - головний «тихий» вбивця жертв сучасної цивілізації - нас з вами ...

По-друге, грамотний споживач з розвинених країн ніколи не виходить на вулицю без пляшечки з питною водою. (Який би там не було, але краще - стильною і екологічною, звичайно).

На відміну від нашого вітчизняного споживача, який, як іноді здається, живе під негласним девізом «Померти молодим!», Західний споживач добре знає основи безпеки життєдіяльності та хоче прожити довго, при цьому, не будучи нікому тягарем. Тому грамотний споживач поінформований про те, що бич «цивілізації кофеїну і кондиціонерів» -обезвожіваніе (воно ж -головний винуватець нашого звично-поганого самопочуття!) Протікає з прихованими симптомами і страшно шкодить здоров'ю аж до летального результату в інших випадках (!) Особливо сильно потребують питної води люди, які ведуть активний спосіб життя, тобто - люди, багато подорожують по місту протягом дня. Еко пляшка для перенесення питної води під назвою Klean Kanteen покликана зробити модний «тотал лук» молодого же вуличного модника остаточно завершеним, продуманим до дрібниць.

Справді, якщо ви пересуваєтеся по місту на хіпстерском велосипеді, з рюкзаком Kanken Fjallraven, айфоном і в кедах Converse, буде дивно дістати звідкись із надр свого господарства - вітчизняну пластикову пляшечку з потворною етикеткою і назвою, над створенням яких трудилися покриті мохом маркетологи і дизайнери.

Для завершення цибулі - еко пляшка Klean Kanteen - це просто маст хев.

Нарешті, в третьому.

Грамотний споживач з розвинених країн, провідний здоровий і активний спосіб життя, добре знає про те, що втамовує спрагу і попереджає обезводнення організму-саме чиста питна вода, а аж ніяк не: квас, каву, чай, солодкі газовані напої, кока-кола, і вже упаси Боже - НЕ енергетики і не алкоголь.

Саме тому - в задоволенні споживчого попиту на втамування спраги сьогодні в розвинених країнах лідирують аж ніяк не підприємці, які торгують всім перерахованим вище. Цукор, газована вода і кофеїн нарешті перестали «вгамовувати спрагу» жителів великих міст. Питна вода у пластиковій тарі відкидається ними як і екологічний і не здоровий вибір. Залишається - створити лінійку багаторазових пляшок, в які грамотний споживач буде сам наливати те, що вважатиме за потрібне.

Саме це і зробила фірма Klean Kanteen, створивши стильний ряд багаторазових еко пляшок з тією ж назвою - Klean Kanteen ...

Екологічна пляшка об'ємом в 800 мл зроблена з харчової сталі, медичного силікону (його зовсім небагато - в пробці), бамбука (основа пробки).

Модель під назвою Mirror являє собою сталеву пляшку, відполіровану, відповідно назві, до дзеркального блиску, а модель Brushed - стримана, матова.

Еко пляшку для перенесення питної води Klean Kanteen не можна використовувати як термос (для гарячого), в ній не можна нічого заморожувати і взагалі - в пляшку не можна наливати що небудь, крім чистої питної води. Вам здається, що це - недоліки? Ні, це - обачлива маркетингова стратегія, що відсікає думи про все зайвій і відповідні (зайві) витрати.

Незважаючи на ці обмеження по експлуатації - еко пляшка Klean Kanteen - хіт продажів у відповідних споживчих сегментах («багаті, освічені, молоді, міські, модні») і ... просто в розвинених країнах.

Чим пояснюється такий парадокс? Тим, що екологічна пляшка Klean Kanteen б'є точно в центр мішені. Сучасний споживач хоче втамовувати спрагу тільки чистою питною водою. Навіщо виробляти щось ще?

Якщо пляшка з харчової сталі відмінно справляється зі своєю головною функцією - дарувати людині здорову питну воду, мати можливість не шкодити Планеті (та ще й модний «лук» - бонусом), то до чого їй зайва багатофункціональність?

Якщо ви - підприємець у великому місті-мільйоннику і заробляєте прибуток своєму бізнесу тим, що вгамовуєте повсякденне спрагу городян - задумайтеся про виробництво або хоча б продажу багаторазових стильних пляшок для перенесення чистої питної води.

А чи можемо ми не перепродавати, а виробляти? Чи можемо ми створити конкуруючу з Klean Kanteen продукцію для росіян, що ведуть активний спосіб життя і думаючих всерйоз, якщо не про здоров'я Планети, то хоча б про здоров'я своєму і здоров'я свого чада? Звісно так!

Адже вік «натуральних фруктових» соків, що складаються з цукру і фарби, вік кави, чаю, газованої води і «пивка з горла» прямо на вулиці - вже практично канув у Лету. Принаймні - у великих містах СНД, багатих хіпстерской молоддю.Дивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Типи співробітників яких необхідно терміново звільнити

В управлінні є такий вираз: приймай на роботу повільно, звільняти швидко.І з цим не можна не погодитися.Щоб ваша фірма була успішною

View

Історія успіху: шиття на дому

Катріна Холлон не змогла повернутися на роботу вчителем, так як народила другу дитину з сильною алергією. Їй довелося сидіти

View

Прибуткова ідея шлюбного бізнесу: як заробити на мрії

Схема заробітку онлайн проектів на чужій мрії стала вже досить поширеною. Її щосили використовують підприємливі інтернет-підприємці, давно оцінивши

View

Повітряний мопед

Напевно в недалекому майбутньому ми всі будемо пересуватися на повітряних суднах, які будуть екологічно чистими, не

View

Бізнес на зламаних iPod

Бретт Мослі президент BuyMyTronics.com, займається купівлею старих телефонів і плеєрів і зламаною електроніки, а саме iPhones, iPods,

View

Штани барабан

Це винахід поєднується з будь-якими брюками і надівається на штани так, щоб оточуючі нічого не помітили. Таким чином,

View

Онлайн магазин продуктів для студентів

Ідея організація цього бізнесу не нова. Новизна полягає в його позиціонуванні. Food2Dorm - це онлайн магазин продуктів, який розрахований на

View

Конкуренціянаосновецени

Проблема всіх технарів - спроби конкурувати на основі цени.Что робить технар, коли бачить який-то продукт конкурента?Він намагається свій

View