Журнальний столик-комп'ютер - два-в-одному

Сьогодні дизайн комп'ютерів тяжіє до об'єднання з меблями, це - справжній тренд: предмет меблів + комп'ютер - два в одному).

Комп'ютери, а точніше, швидше - інформаційні кіоски (комп'ютери примітивні, з обмеженою сферою дій) об'єднуються з тумбочками для літніх людей. Але й не тільки ...

Ось, наприклад, журнальний столик-комп'ютер під назвою Mozayo з сенсорним екраном діагоналлю в 32 дюйми.

Столик, виконаний каліфорнійськими винахідниками в «японському» стилі (простіше кажучи, низенький столик) повинен на думку його розробників прикрашати собою інтер'єри офісів, в яких є «зал очікування» для клієнтів -пріёмние, холи ... А також переговорні кімнати для мозкових штурмів самих співробітників.

Тепер не потрібно буде тягнути звідкись і ставити на звичайні дерев'яні (пластикові) столи - чужі ноутбуки, тягти звідкілясь проводку.


Тепер - стіл і комп'ютер - це два в одному, нероздільний моноліт, кентавр. Дуже цікаве дизайнерське рішення.

Звичайно, на такому столі як Mozayo, ви не зможете пити (і неакуратно розливати) гарячі напої, різати ковбасу, танцювати ... Але це й не потрібно. Хоча, дисплей стола-комп'ютера

Стіл-комп'ютер в холі приймальні скрасить час очікування клієнта, який прийшов до вас не чай пити і допоможе швидко і красиво провести ділову зустріч, презентацію ...

Помилки маркетологів: столик не "кавовий», столик «журнальний»!

Деякі маркетологи охрестили столик-комп'ютер Mozayo - «кавовим столиком», і дуже сильно помилилися. Назвати столик Mozayo - журнальним столиком буде психологічно правильніше ..

Адже асоціації з «кавовим» столиком у всіх однакові ... Кавовий столик це те, на що можна розлити каву. Зрозуміло, величезна поверхню столу - сенсорний екран - не призначена для варварської експлуатації та святкових застіль, хоча і захищена від різного роду ушкоджень - надміцним патентованим покриттям.

Столик-комп'ютер Mozayo вже по достоїнству оцінили в багатьох компаніях, в яких вітається інноваційний дизайн інтер'єру.

Адже такий столик-комп'ютер два-в-одному замінює та скасовує традиційну практику ділової зустрічі - сидіння на стільцях в ряд і смотрение в одну точку перед собою - на екран проектора, на «дошку».

Психологія і столик-комп'ютер Mozayo

Як не крути, але розглядання слайдів і презентацій у форматі «ряди стільців + дошка-проектор» дуже формалізують обстановку, нагадуючи чи то школу, чи то вуз, що неприпустимо для сучасного «розслабленого» стилю офісної креативної життя.

Навпаки, скупчилися всім разом навколо столу, присісти на зручні крісла, встати «голова до голови» і дивитися вниз - на «екран столика», а не витягати шию на дошку - виглядає набагато дружніх і по-людськи - правильніше.

Сидіти всім разом, за столом - це традиція, що йде корінням в століття. Традиція, яка підкреслює - спільність інтересів і цілей присутніх людей, згуртовує співробітників і колег в команду.

І бажано, щоб що сидять за столом колеги не крутили головою в напрямку висить десь на стіні екрану, щоб розглянути картинки або діаграми.

За таким столом-комп'ютером як Mozayo може працювати одночасно - до 10 чоловік!

У великих газетах (видавництвах) такі столи-комп'ютери як Mozayo вже давно красуються в редакціях і використовуються на планерці. Характеристики його завидно:

ж \ к монітор поверхні «стола-комп'ютера» аж на 1366х768 пікселів;

  • процесор Intel i5, що має частоту в 3,2 гігагерца;
  • оперативка в 6 гигов;
  • «Вінчестер» на 500 гигов;
  • відеокарта - звичайно ж - інтегрована ...

Не дивно, що такий формат роботи - зручніше і продуктивніше.

Недарма саме газетярі першими оснастили свої редакції столами-комп'ютерами Mozayo.

Все-таки, журналісти - люди творчі, а творчі люди - першими здатні оцінити переваги «людино-орієнтованого» «гуманістічності» дизайну, що скасовує холодний офіціоз, дизайну «розслабляючого», що знімає психологічні бар'єри між колегами та індивідуальні «затиски».

Столик-комп'ютер - ідеальна презентація для боязких лекторів

Нам видається очевидним (в силу нашого знайомства з НЛП), що люди, які відчувають страх перед публічними виступами, з легкістю сядуть за стіл переговорів Mozayo і не соромлячись проведуть свою презентацію, навіть не помітивши, що «виступають з лекцією».

Інша справа -дошка, проектор, стенд і ряди стільців. Відразу згадуються всі шкільні страхи, відразу згадується негативний якір на «classroom».

Здається, що за столами-комп'ютерами типу Mozayo - майбутнє. Цей дизайн в стилі «креативного класу», в хорошому сенсі цього виразу. Ціна стола-комп'ютера Mozayo - 5500 доларів США. Але він того вартий.

журнальний столик-комп'ютер

стіл комп'ютер два в одному

людино-орієнтований дизайнДивіться також


12 декабря 2019 года

Техніка креативності \"Творчий басейн\"

Колись були такі арифметичні задачки: про басейн і

Еротична фотосесія від бутіка нижньої білизни

Італійський виробник дорогого еротичної білизни під

Домашнє взуття для собаки.

Pet Sweep - це чотири тапочки

Перше безконтактне платіжний пристрій для собак

Експерти вважають, що вже через кілька

Можливо Вас зацікавить

Оформлення ділового кабінету

Кабінет оформляється по-діловому просто, хоча кожен елемент оформлення ретельно відбирається.Кожен елемент в оформленні несе необхідне навантаження.Перш за все, діловий стиль передбачає

View

Як керувати емоціями

Зовнішній прояв почуттів - емоція - є індикатором внутрішнього стану.Прислухайся до почуттів, які відчуваєш в даний момент.Через їх розуміння

View

Гаджет, який заважає заснути

Більшість винаходів створені для того, щоб, навпаки - посприяти нашому здоровому сну, нашому швидкому засипанню. Тисячами придумуються всілякі гаджети для

View

Постери-запрошення на весілля

Кеті Меркурио і Джеремі Геддіс, як всі майбутні молодята цілком виразно уявляли собі своє весілля - нічого рожевого,

View

Магазин дитячого взуття на колесах

У свій колекції бізнес ідей ми описували масу цікавих концепцій мобільного бізнесу, починаючи від ресторану на колесах, закінчуючи пральні на колесах,

View

Безкоштовний фітнес для волонтерів в Нью-Йорку

На прикладі нової економічної моделі з Нью-Йорка, зміцнює статус волонтерства, ми поговоримо про те, як змінюється економіка світу. Волонтерство vs робота Волонтерство -

View

Штучні вікна з імітацією природного освітлення

Італійські дизайнери винайшли цілу систему освітлення, яка реалізувалася в новому унікальному поки продукт - штучних вікнах CoeLux. Фальш-вікна CoeLux,

View

Попчіпси - низькокалорійний здоровий продукт фастфуду

Очевидно, що снеки або сухі закуски здоровим продуктом не назвеш. Їх відмітною особливістю є смакові якості - якщо захочеться побалувати

View