Перше безконтактне платіжний пристрій для собак

Експерти вважають, що вже через кілька років паперові і металеві гроші практично повністю підуть з нашого життя. Їх остаточно витіснять безготівкові методи розрахунків за допомогою пластикових карток. Справді, набагато зручніше носити в кишені одну-єдину карту замість гаманців, набитих паперовими купюрами, і розсипи дрібниці. Але прогрес не стоїть на місці.

Цілком можливо, що і пластикові картки кануть в небуття незабаром, а на їх місце прийдуть нові технології. Одне з таких платіжних пристроїв нового покоління під назвою PayWag було представлено 31 березня 2013 року британською компанією Barclaycard. Правда, цей девайс для безконтактної оплати безготівкою призначений не для людей, а для... собак.


«Це чудова знахідка для власників собак, які терпіти не можуть носити з собою свої гаманці або гаманці під час прогулянок з чотириногим улюбленцем.

Тепер Фідо може просто застрибнути на прилавок і оплатити свої і ваші покупки», - пише розробник в описі до своєму презентаційному ролику, викладеному на сайті YouTube. В основі роботи PayWag лежить та ж сама технологія безконтактної оплати, яка використовується в кредитних картах під назвою PayTag, випущених компанією Barclaycard раніше. Безконтактні картки оплати працюють на основі так званих інтегральних схем, які використовуються в платіжних системах або для розмежування доступу. Ці пристрої спрацьовують на відстані до 15 див.

Таким чином, для того щоб використовувати карту, її можна навіть не діставати з гаманця для зчитування.

Хоча безконтактні карти оплати і не є новинкою, але поки вони не набули великого поширення. По-перше, вони можуть використовуватися лише разом зі спеціальними зчитувальними пристроями. А по-друге, у користувачів виникає багато питань щодо їх безпеки, хоча компанії, що випускають безконтактні карти оплати, стверджують, що вони не менш надійні, ніж звичайні банківські карти і карти обмеженого допуску з чіпами і магнітними стрічками.

На цей раз британська компанія Barclaycard вирішила просувати безконтактні карти оплати серед власників собак.

Пристрій PayWag заховано з внутрішньої сторони собачого нашийника. Щоб оплатити покупку, не потрібно знімати нашийник з собаки. Досить піднести до нього зчитувальний пристрій.

PayWagДивіться також


27 января 2020 года

Креативна реклама смартфона Nokia Lumia 920

/> Поки Apple і Samsung відчайдушно конкурують між собою, Nokia

Незвичайна бізнес-ідея: Бізнес на фотографуванні пляшок

Шотландська фотостудія We Shoot Bottles фотографує пляшки,

Енергетичний напій у непристойній упаковці

Провокація завжди була і, швидше за

Краудфандінговая медіа-платформа незалежних журналістських досліджень

«Подайте журналісту!» Вперше у світі (кажуть, все ж, що -

Можливо Вас зацікавить

Метод вирішення конфліктів

Ми пропонуємо наступне розуміння структури та основних компонент конфлікту.Передумовою його зазвичай стає суперечність інтересів.Однак у багатьох випадках це

View

Бізнес №5661. Мобільний додаток для підрахунку економії на викидах C02

Еко-гроші ... У світі вже давно хочуть точно порахувати - як і скільки реально ми можемо «зекономити» екології -

View

Незвичайна ресторан у вигляді труни

У курортному українському містечку Трускавець відкрився незвичайний бар у вигляді труни під назвою «Вічність». Перед входом в бар висить табличка: «Вхід

View

Мобільний додаток для мікро-інвестицій

Мобільний додаток під назвою «Жолуді» (а точніше - Acorns, що англійською - «жолуді» і означає) зробить з вас інвестора навіть якщо

View

Віртуальна платформа для обміну подарунковими картками

Перш ніж говорити про новини в сегменті цього ринку - про проект Kiind, ще раз уточнимо - що таке

View

Вендінговий автомат з продажу золота

Німецька компанія TG-Gold-Super-Markt оголосила про свої плани розмістити понад 500 вендінгових автоматів з продажу золота. Автомати будуть розміщуватися

View

Стати багатим допоможе Голлівуд

Дорогі колеги-підприємці, здібні, творчі, і бажаючі діяти!Ви одні з тих хто, робить наш світ кращим.Багато чого з того

View

Сервіс для туристів: замовлення туру в Індію по смс

Пара текстових повідомлень SMS - ось і все, що потрібно тепер клієнту, щоб замовити з будь-якої точки світу

View