Творче кафе для дітей і батьків

Кафе Moomah, яке нещодавно відкрилося в Нью-Йорку не підходить ні під одне традиційне опис розважального або освітнього закладу. Це не заклад громадського харчування в загальноприйнятому розумінні цього слова, і не дитячий освітній центр. Концепція цього кафе унікальна. Цей заклад можуть відвідувати як дорослі, так і діти. Це студія йоги, художня школа, бібліотека та навчальні класи в одному місці. Діти тут можуть смачно і корисно харчуватися, спілкуватися з однолітками, навчатися наук, музиці, танцям, мистецтву, і все це в ігровій формі і невимушеній обстановці.

Дорослі ж в цей час можуть відвідати заняття йогою, спробувати свої сили в малюванні, мистецтві вироби або просто відпочити та поспілкуватися за чашкою чаю або кави з іншими відвідувачами.

Дитячі класи йоги в кафе Moomah стоять окремої згадки. Йога для дітей тут називається Gloga і проходить в незвичайному темному залі з підсвічуванням.

На заняттях дітей не тільки навчають основним позам і асанам, а й вчать працювати з диханням, енергетикою, медитувати, візуалізувати, сприйняттю всіма шістьма органами почуттів, досліджувати своє тіло, практикуючи такі стан як любов, подяку, доброта, терпіння. Як правило, кожне заняття присвячується окремій темі, наприклад, почуття, емоції, енергія, планета, тварини, кольору, природа.

Ще одна цікава і абсолютно унікальна річ в цьому творчому кафе для дітей і батьків - це інтерактивний ліс Funky Forest, створений художниками Теодором Ватсоном і Емілі Гобелль (Theodore Watson and Emily Gobeille).

Funky Forest - це відкрита і рухлива екосистема, що дозволяє дітям пізнавати принципи і механізми її функціонування через взаємодію. В ході гри діти дізнаються які тварини мешкають в лісі, які рослини там ростуть і що з ними відбувається, якщо рівновагу цієї екосистеми порушується. Через власний досвід діти починають розуміти які і як дії людини впливають на навколишнє середовище.

І звичайно ж не можна сказати ні про меню цього незвичайного кафе. Це унікальний заклад сповідує здоровий спосіб життя і органічне харчування, там подають тільки сезонні овочі та фрукти від перевірених місцевих фермерів.

Господиня кафе Трейсі Стюарт (Tracey Stewart) за освітою дизайнер, а за сумісництвом мама. Власне і ідея організації кафе з такою унікальною концепцією з'явилася завдяки її новому досвіду материнства.

Трейсі шукала більш органічний, простий і менш стресовий спосіб взаємодії зі своїми дітьми. Вона зауважила, що найкращі моменти зазвичай пов'язані з наглядом за дітьми або спільною творчістю. Так з'явилася ідея влаштувати справжній оазис творчості, надавши дітям безмежні можливості для розвитку, навчання і творчості, а батькам - відпочинок і розслаблення (нехай навіть на короткий проміжок часу).

Творче кафе для дітей і батьків

Творче кафе для дітей і батьків

Творче кафе для дітей і батьківДивіться також


21 мая 2022 года

Нічний клуб і арт-галерея: 2 в 1

Ми вже не раз переконувалися в тому, що ідеї

Креативна рекламна акція пивного бренду Grolsch

Данська пивний бренд під назвою Grolsch

Школа водіння для підлітків

Компанія з Нью-Йорка Fresh Green Light запустила

Виробництво штучного снігу

Сніг - явище сезонне.Та й у

Можливо Вас зацікавить

Котячий будинок престарілих

Собачі і котячі готелі, куди можна прилаштувати свого улюбленого чотириногого друга на час відпустки або відрядження, мабуть, є

View

Кулі для зомбі

"Ви стурбовані можливою атакою зомбі? Купуйте кулі від зомбі у нас! " Нещодавно в рекламні проспекти старовинної стрілецько-мисливської збройової фірми

View

Майстерня ляльок

Тренд «кастоматизация» (припасування товару під споживача) широко крокує по світу. Залучення споживачів у процес дизайну знаходить поширення у

View

Ресторан для немовлят

Pomme Bebe - незвичайний ресторан в Ньюпорт Біч, який пропонує органічне дитяче харчування, приготовлене у себе на

View

Сезон розпродажів

Що таке глобальний сезон розпродажів, знають практично всі, хто в тій чи іншій мірі захоплюється відвідинами модних магазинів і бутиків.У певний

View

Тапочки від кутюр

Домашнє взуття «Разгуляєв-Благонравова»... Ці дизайнерські тапочки відшиваються колекціями, як сукні у модних кутюр'є. Кожна колекція - це

View

Нерухомість з малими вкладеннями

Часом навіть людям, що займаються практичною діяльністю доводитися стикатися з проблемою розміщення якихось матеріальних засобів на зберігання.А для

View

Доставка бакалії на будинок

Ідея бізнесу з доставки солі, цукру, борошна і круп зовсім не нова, проте, це затребувана послуга,

View