Пральна карта світу - подарунок для мандрівників

Що таке пральна карта світу?

Ви коли-небудь купували картку для поповнення рахунку мобільного телефону? Пам'ятаєте, як ви прали очстрым реверсом моентки - золотинку з карти, щоб виявити під шаром фарби - її заповітний код?

Ось саме цей принцип, принцип «лотерейного білета» і покладений в основу успішної бізнес-ідеї під назвою

Пральна карта світу

Звичайна географічна карта, як у кабінеті географії чи офісі турагентства - так виглядає цей подарунок на перший погляд.

Але всі материки на цій карті спочатку покриті тонким шаром золотої фарби.

Завзятий мандрівник, задався метою-відвідати якомога більше країн світу - бере в руки монетку і після відвідин тієї чи іншої країни - пере (заздалегідь обмежену і підписану область) - монеткою.


Під золотим шаром виявляється кольоровий шар карти світу - звичайні і звичний для нас усіх, але виконаний в дуже красивому, «глянсовому» якості.

Відвідали ще одну країну? Сміливо беріть в руки монетку і періть золотинку, як на лотерейному квитку.

Скоро на карті не залишиться «білих плям». Пральна карта світу буде красномовно говорити всім вашим друзям про ваших подорожах і про тих країнах, де ви вже побували.

Відмінний мотиватор для тих, хто мріє про подорожі, в принципі може собі їх дозволити, але ... щось кожен раз зупиняє його від витрати грошей на дійсно цінну річ - побачити своїми очима світ.

Розмір пральної карти світу - невеликий: 82\\58 сантиметрів.

Така карта відмінно прикрасять робочий куточок у квартирі, кабінет в офісі. Ви хоча б будете знати, для чого ви працюєте...

Пральна карта світу для мандрівників продається, як і належить усім картах - -в стильному тубусі. В цей тубус вона може і забиратися - при необхідності.

Картонний тубус має розміри 64\\8\\8 сантиметрів, і теж не займе багато місця серед ваших особистих речей.

Пральна карта з золотим покриттям - цікава і креативна альтернатива традиційним військовим «флажочкам», які було прийнято встромляти в ті місця, куди прямував «підкорювач території».

Цей сувенір, цей свіжий «подарунок босові» (або самому собі) ви можете придбати в он-лайн магазині під назвою coordi. Та й ціна пральної карти світу невелика - всього 1050 рублів.

пральна карта світу

пральна карта світу

пральна карта світуДивіться також


23 октября 2019 года

Як зробити бізнес на чужому бізнесі

Шведський магнат IKEA породив як мінімум два

Колективне інвестування в інтернет-стартапи

На сайті ми не раз наводили приклади ідей по створенню

Зворушлива реклама авіакомпанії British Airways

Авіакомпанія British Airways запустила в Америці зворушливу

Ностальгічна ювілейна тетріс-футболка

Хто не знає гру «Тетріс»? Немає такої людини. Натомість

Можливо Вас зацікавить

Дитяча гра в стилі Тамагочі: «Вирости хлібну закваску»

На ринок вийшла унікальна дитяча гра, такого ще не було. Почнемо з того, що задамо вам запитання: Чи

View

Дієтична ідея: Тарілка для схуднення

Згідно з даними Асоціації малого бізнесу (SBA) тільки 50% з знову відкриваються бізнесів виживають протягом перших п'яти років, інші

View

Мобільний додаток для пошуку зниклих собак

Мобільний додаток распознающее особи, платформа PiP спеціально розроблено для того, щоб пошук зниклого чотириногого друга став більш технологічним, точним та швидким.

View

Труни для геїв

Абсурдні ідеї та екстравагантні винаходу - доля не тільки божевільних вчених. На всіх видимих звичайній людині дурних,

View

Портал для туристів і домовласників

На початку цього літа в Нью-Йорку з'явився ресурс для туристів, охочих зняти кімнату на короткий період і власне орендарів, які бажають

View

Незвичайна бізнес ідея: Пральна машина не іспользуюшая воду

Зараз все популярнішими стають екологічні товари, і все більше підприємців зацікавлені у відкритті «зеленого» бізнесу. Адже проблема

View

Шанс або кінець усіх надій

Росія контролює тільки 0,54% світових витрат на науку.Чи є в РФ інноваційна економіка?Чи змусить криза Росію звернути увагу на економіку

View

Добродійність або pr-хід?

Британська мережа Waitrose придумала цікаву схему благодійної діяльності для допомоги місцевим благодійним організаціям, школам, суспільним групам. Кожен місяць магазин Waitrose виділяє на

View