Техніка креативності "Золота жила"

Людині буває складно розібратися в собі. Але без чесного знання: «Хто я такий» та «Чого хочу?», Навряд чи можна пускатися в плавання по хвилях бізнесу. Ми вже не раз говорили про те, що успіх у бізнесі очікує тільки того, що чітко знає, чим йому в житті приємно займатися, а чим - ні. Той, хто буде тягнути лямку в нелюбимої сфері діяльності, може і заробити деякі гроші (якщо буде намагатися через силу), але лише ціною втрати сенсу (і психологічного якості!) Життя, втрати щастя і здоров'я - загалом, втрати всього того , чого бажають людині, піднімаючи за нього тост.Но багато людей (якщо не більшість) розгубляться і злякаються, якщо їх ось так в лоб запитати: «Ну-с? Так у чому ж наше доленосне покликання.


»

Це - таємниця, вона прихована за соціальними масками, за «партійними дорученнями» інших людей, які деякі з нас виконують мало не все життя, за миттєвою модою на кар'єрні тренди, за тими батьківськими мріями, що вклали в нас при вихованні ... Знайти ж справжнього себе - завдання не з легких. Це - один з головних кроків до набуття Самості.

Не страшно, якщо Ви раптом згадайте і зрозумієте, що з дитинства і по цю пору мріяли тільки про одне - грати в теніс. А замість цього - грали на скрипці, а потім вчилися на аудитора ... Тепер Ви цілком можете відкрити бізнес, пов'язаний з цим видом спорту. А ось бізнес, пов'язаний, наприклад, з організацією концертів, Вам буде явно протипоказаний ... навіщо Вам знову ця скрипка?

Є спеціальна (і досить проста) техніка, яка допоможе нам повільно, але вірно прийти до осяяння: «Так ось я який насправді!»

Техніка ця дійсно проста. Вона схожа на копання в собі, але не в комплексах і страхах, що радує, а, навпаки, у своїх інтересах, захопленнях і радощі. Так ми і будемо копати, поки не натрапимо своєї віртуальної лопатою на ... золоту жилу!

Цю техніку вперше запропонувала майстер з саморозвитку і розкриття в собі творчого потенціалу - Джулія Кемерон. Отже, приступаємо до вправи.

Це потрібно робити швидко - мало замислюючись над тим, що Ви пишете. Серйозність і вдумливість вбивають сенс будь-якого такого вправи з нашим прихованим Я.

Це повинен бути спонтанний виплеск. Це повинен бути Ваша відповідь на запитання «шкільної анкети» про самому-самому улюбленому і чіпати душу. І це вправа вимагає тільки добре друкарській ручки і ... чистого аркуша паперу.

Отже, відповідаємо на 10 питань.

  1. Назвіть 5-10 Ваших улюблених книг.
  2. Назвіть 5-10 Ваших улюблених фільмів.
  3. Назвіть 5 улюблених картин.
  4. Назвіть трьох своїх улюблених вигаданих персонажів.
  5. Назвіть Вашу улюблену книжку, яку Ви читали в дитинстві багато-багато разів.
  6. Назвіть твір (книга, фільм, спектакль - все що завгодно), яке Ви дивилися (читали) в дитинстві всього один раз (і то, можливо, не з початку) але воно запам'яталося Вам на все життя і Ви до сих пір його шукаєте .
  7. Про що ваші улюблені книги. Сформулюйте одним абзацом (пропозицією).
  8. Про що ваші улюблені фільми. Сформулюйте одним абзацом (пропозицією).
  9. Чи що небудь загальне (який-небудь лейтмотив) у всього цього?
  10. Як все це пов'язано з Вашої улюбленої 9едінственной і зачитаною до дірок) дитячою книгою?

Чи не думаєте навіть тоді, коли сенс питань передбачає нібито необхідність задуматися. Відповідайте на ВСІ питання - легко і просто.

Буде дуже непогано, якщо Ви маєте щасливу можливість виконати цю вправу з близькими Вам людьми - які Вас добре і досить давно знають. Тоді прочитавши Ваш список, вони швидше за все нагадають Вам про те, що Ви забули в поспіху - і ось тоді Ви свій список подкорректіруете. Ці ж близькі люди допоможуть Вам і встановити зв'язок між Вашими улюбленими книгами, героїнями (героями) і фільмами якщо цей зв'язок для Вас - неочевидна.

Джулія Кемерон каже, що рішення таких «задачок» допомагає нам мало не зрозуміти нашу «кармічну задачу» на цій землі ...

Ну, а зрозумівши таку серйозну річ, як своя «кармічна завдання», Ви можете сміливо ставати на дорогу підприємництва. Тому що тепер всі вжиті Вами кроки будуть зроблені в правильному, сприятливому особисто для Вас напрямку ...

Дивіться також


27 января 2020 года

Ресторан у стилі кіберпанк: мрія хлопчаків

Виявляється, на Заході (і на просунутому сході теж) існує такий

Ідея прибуткового бізнесу в нерухомості: молодий підприємець видає карту знаменитих домоволодінь

Картер Глетт - 16-річний підліток, учень школи Horace Mann School і

Оригінальна ідея альтернативного кінопоказу

IndieScreenings - онлайн система, яка дозволяє будь-якому

Віртуальний сервіс з вирізання сніжинок - найкращий новорічний воркшоп

Найкращий новорічний воркшоп - нумо? .. це вирізати новорічні сніжинки, правда? А ще

Можливо Вас зацікавить

Газета майбутнього з точки зору німецьких маркетологів

Для газет настали складні часи. З виникненням і поширенням інтернету в усьому світі багато фахівців пророкували кінець існування друкованим засобам масової

View

Продаж картин через Інтернет

Інтернет привніс в наше життя нову форму торгівлі, а саме продажу і покупки онлайн.У наш час продати

View

Модні будиночки для улюблених вихованців

Російська компанія, що випускає побутові вироби з пластмаси, оголосила про початок виробництва нової лінійки продукції «Пластик-Грін», призначеної для домашніх тварин. У

View

Мобільний додаток шукає комфортні авіарейси

Новий сайт + мобільний додаток, розроблене для Айфонів, називається Routehappy, і про тренді, в руслі якого розвивається ця

View

Вендінговий 3D-принтер

Вже існуючий в Америці автомат під назвою Dreambox - тепер розширив асортимент своїх вендінгових послуг. У

View

Мікрофон, що закриває губи спортивних тренерів

Колишній гравець футбольної команди коледжу Рамон Вард (Ramone Ward) винайшов девайс, який закриває губи тренера від цікавих наблюдателей.В

View

Історія Schwarzkopf

Schwarzkopf давно залишила свій слід на світовому ринку і широко відома, як одна з найбільших косметичних компаній у світі. Більше століття

View

Складаний картонний мікроскоп з паперу за 1 долар

Картонний будиночок - тепер і... мікроскоп! Цей мікроскоп жартівливо називають «мікроскоп-орігамі», а називається він - Foldscope. Мікроскоп з дветысячикратным збільшенням коштує

View