Як керувати емоціями


Зовнішній прояв почуттів - емоція - є індикатором внутрішнього стану.

Прислухайся до почуттів, які відчуваєш в даний момент. Через їх розуміння ти прийдеш до розуміння свого внутрішнього наміри. Такий мова твого підсвідомості. Бурхлива емоція означає те, що в даний момент ти дуже сильно хочеш щось. Яке ж твоє глибинне бажання? Відповівши на це питання, ти дізнаєшся, куди спрямовувати свою діяльність. Енергія емоції переллється в конкретні кроки.

Не всі власні емоції можуть бути помічені тобою. Спостерігай за реакціями оточуючих на твої дії, і роби висновки про наявність у тебе тієї чи іншої емоції.

Часто емоції (і позитивні, і негативні) змушують нас робити те, про що ми потім шкодуємо. Будь-яка емоція спотворює реальність.


І, отже, зменшує нашу здатність конструктивно вирішувати проблему. Емоції позбавляють нас організації, порушують наші плани, заважають продуктивної комунікації. Так, іноді вони необхідні. Навчитися керувати емоціями - значить навчитися управляти собою.

Негативні емоції - неприємні, тому ми прагнемо їх придушити. Але тут криється небезпека - неможливість висловити природні переживання призводить до погіршення самопочуття.

Вчися висловлювати свої негативні емоції конструктивно. Наприклад, якщо тебе образив близька людина, замість того, щоб <>, скажи йому про це - він може і не здогадуватися, що зробив щось образливе. Так, ти боїшся, так, тобі безпечніше виражати злість на себе, але це не вихід. Краще посваритися і помириться, ніж накопичувати в собі негативне напруга. Говори про свої емоції. Розкажи про свій стан близькій людині.

Ще одне важливе правило:

Ми не несемо відповідальності за емоції інших людей.

Неможливо образити (розлютити, розладнати) іншої людини, без його вибору на те.

Поради з управління емоціями:

1. Врівноважувати пережиті неприємні емоції перенесенням уваги на позитивне в твоєму житті. Можливо, буде потрібно зусилля, щоб згадати, що не так все погано, але старання виправдають себе. Та життя - чорно-білі смуги, але на чорну ти <>, а на білу потрібно <>.

2. Сміх природно розріджує емоції. Знайди, то що тебе розвеселить. І взагалі, подивися на ситуацію з гумором.

3. Також допомагає регулярна активна діяльність. Йога, танці, фітнес, спорт - наприклад, біг (для чоловіків - спортивні тренування, тренажерний зал, знову ж таки, біг, їзда на велосипеді).

4. Перенеси свої емоції в нову або іншу діяльність (хобі, спілкування, нові знайомства).

5. Вище було те, що стосується профілактики. У той час, коли емоції захльостують треба вміти зосереджуватися. Концентруватися на тому, що є найважливішим у даний момент. Знову ж таки, переводити енергію емоції на подолання перешкоди, що викликав цю емоцію.

6. Навчися перемикатися, коли негативні емоції стають некерованими. Іноді, треба відкласти важливі справи, поки заспокояться нерви.


Дивіться також


27 января 2020 года

Кадровий портал для дауншифтерів

Escape the City - досить незвичайний кадровий портал для

Оригінальна ідея для трунарів: Екстраординарні труни з Африки

Ті, хто побували в Африці знають, що ця містична

Креативні рекламні білборди приносять користь перехожим

Є такий проект, він називається «Розумний дизайн для розумного

Можливо Вас зацікавить

Чарівний світ Гарі Поттера

Навряд чи хтось сьогодні не знайомий з головним героєм серії романів англійської письменниці Дж. К. Роулінг

View

Як написати бізнес-план-1

Знання, як правильно написати бізнес-план, дуже важливо, якщо ви хочете отримати фінансування для підтримки вашого бізнесу.Також знання того,

View

Як відкрити бар покрокова інструкція

Якщо у Вас є величезне бажання відкрити свій бар, то можете ризикнути і увійти в цей бізнес.Тим більше,

View

Золоті суші

Прикраса справжнім золотом кондитерських виробів і страв, схоже, стає справжнім трендом нового тисячоліття. Кондитери з усього світу застосовують найпопулярніший дорогоцінний

View

Незвичайна катафалк для байкерів

Люди, які прожили своє життя яскраво, стильно і оригінально, навряд чи захочуть йти в свій останній шлях традиційним способом як

View

Веломайстерня

У наших краях автомобільна техпідтримка по виклику поки не стала звичною справою і несправні автомашини їдуть «лікуватися» на буксирі або на

View

Перша модель інтернет бізнесу

Перша модель бізнесу в інтернеті - це продаж послуг, товару зі свого сайту.Т.е створюється сайт, основною

View

Боротьба з прихованою рекламою в соціальних мережах

Один з найефективніших способів просування товарів і послуг - це відгуки клієнтів (справжні або підроблені) на різних ресурсах, включаючи

View