Скандальна реклама Axe

Останнім часом члени королівської родини у Великобританії дають занадто багато приводів для скандалів. Британські періодичні видання намагаються обходити цю тему з поваги до своєї королеви. Однак деякі компанії далеко не настільки ж великодушні.

В кінці серпня цього року британський принц Гаррі став учасником чергового скандалу. В інтернеті з'явилися фотографії, на яких він розважається з дівчатами у своєму номері готелю в Лас-Вегасі в оголеному вигляді. Ця новина стала приводом для численних глузувань, блогери і журналісти пригадували недавні слова Гаррі про те, що він «вже занадто старий для вечірок».

Поки численні періодичні видання роблять нелегкий вибір між повагою до приватного життя королівської сім'ї і високими рейтингами, деякі виробники поспішили скористатися ситуацією.


Так, наприклад, британо-нідерландська компанія Unilever, яка є одним з лідерів на ринку продуктів харчування і товарів побутової хімії та особистої гігієни, запустила скандальну рекламу своєї торгової марки Axe (Lynx). На першому постері над зображенням дезодоранту з чудодійним Axe-ефектом написано: «Вибач, Гаррі, якщо це якось пов'язане з нами» (Sorry Harry. If it had anything to do with us).

В оформленні постера легко впізнається популярний британський пропагандистський плакат, підготовлений урядом країни, в 1939 році зі слоганом Keep Calm and Carry On («Зберігайте спокій і продовжуйте»). Спочатку цей плакат був розроблений на той випадок, якщо Великобританія під час Другої світової війни буде окупована німецькою армією. Так як, на щастя, цього не сталося, підбадьорливі плакати не знадобилися, і вони так би і канули в лету. Однак на початку 2000-х років плакат несподівано з'явився в інтернеті і в мить ока став популярний у Великобританії та за її межами. Напис і нехитре оформлення плаката Keep Calm можна побачити практично скрізь: на майках, на сувенірній продукції, на постерах. Він же став плідним грунтом для численних пародій.

На іншому рекламному плакаті Axe зображені чоловічі труси кольори британського прапора і написом «Той, хто створив хаос» (One has unleashed the chaos). Слоган на останньому постері натякає на реакцію користувачів Facebook на скандал, в якому був замішаний молодший син принца Чарльза. Шанувальники Гаррі створили спеціальну групу «Підтримай принца Гаррі голим привітанням» (Support Prince Harry with a naked salute) і запропонували розміщувати в ній «оголені привіти» на зразок тих фотографій, що послужили приводом для скандалу. Майже 37 тисяч учасників групи «відсалютували» принцу. Спочатку на заклик відгукнулися британські військові, які проходять службу в Афганістані (Гаррі деякий час служив там пілотом вертольота). Потім акцію підтримали цивільні особи. Люди надсилали навіть фотографії своїх домашніх тварин, салютующих принцу Гаррі.

Скандальна реклама Axe (Lynx) сподобалася британцям. Трохи почуття гумору, самоіронії, злободенність і відтінок скандалу - ось секрет ефективної реклами. Скандальна рекламна кампанія під назвою «Принц Гаррі» була розроблена лондонським рекламним агентством BBH на чолі з Девідом Колбузом (David Kolbusz) і Домініком Голдманом (Dominic Goldman).

Скандальна реклама Axe


Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Візитки у вигляді купюри

Як звернути на себе увагу молодому талановитому дизайнеру? Звичайні способи просування сьогодні навряд чи принесуть великий ефект.

View

Ортопедичні устілки «Зроби сам» або тренд DIY в медицині

Раніше термін "модульний" був відомий споживачеві в основному, в словосполученні "модульна безкаркасні меблі". Тепер же бізнес тренд "Зроби сам"

View

Прикраси з полімерної глини

Напевно, дуже багато хто з вас могли бачити у продажу безліч виробів ручної роботи.У Мережі повно інтернет-магазинів, які

View

Посуд дозволяє визначити наявність любовних наркотиків

Люди, які добре знаються на хімії, вже давно придумали препарати, які викликають втрату контролю над розумом

View

Мобільний додаток для редагування аудіозаписів в помощь студенту

Audiostamp - це мобільний додаток для смартфонів, що має самий простий, зручний і ергономічний інтерфейс для роботи з аудіозаписами

View

Вирощування їжі в умовах міста. Корейська нано-сад - город на вашій кухні

Як кажуть, чотири дизайнера з Кореї ... втім, чи знаєте ви, що «вирощування їжі в умовах міста» це самий-пресамий модний тренд,

View

Незвичайна рекламні велорикші

Оригінальний варіант екореклами пропонує агентство - I Pedal Ads. Великий розміром 4х4 фути білборд кріпиться до велосипеда і перевозиться по

View

Будильник для жінок з функцією вібратора

Вранці, вдягнувши труси, не забудьте про годинник Будильник Little Rooster є по суті справи - вібратором, тобто, еротичної іграшкою для дорослих.

View