Вино з мишами, зміями і скорпіонами

Щоб виділитися на ринку, і змусити про себе заговорити, виробникам доводиться йти на найнеймовірніші хитрощі і ходи, придумувати найдивніші ідеї та концепції. Але всі ці абсурдні ідеї і продукти ні йдуть ні в яке порівняння з тим, що пропонують східні винороби: пиво в пляшках з мертвих тварин - це «квіточки» порівняно з вином з мишенятами, горілкою зі скорпіонами або зміями. Так, це не жарт і не рекламний хід, на ринку справді є такі незвичайні і навіть дивні спиртні напої.

Корейські винороби, випустили досить незвичайне для європейського споживача вино - з тушками триденних мишенят в пляшці.

Для виробництва цього дивного напою беруться саме триденні мишенята, тому що в цьому віці вони ще не встигли покритися шерстю.


Так ось ці тушки мишенят заливаються рисовим вином, пляшку закупорюють і залишають настоюватися протягом року. Можете собі уявити смак і запах цього вина з мишенятами. Напій безумовно не для людей зі слабкими нервами!

Але корейські винороби запевняють, що його цінність навіть не в смакових якостях, а в лікувальному ефекті, вино з мишенятами здатне зцілити будь-які хвороби, від астми до гепатиту. Наскільки ця заява відповідає дійсності, сказати складно, добровольців-європейців, охочих ризикнути і покуштувати незвичайне корейське вино, небагато.

Вино з мишами, зміями і скорпіонами

Після вина з мишенятами тайська горілка зі скорпіонами сприймається вже цілком спокійно. Технологія її приготування така ж, як і у корейського вина з мишенятами: скорпіонів, попередньо нейтралізувавши від отрути, заливають горілкою і настоюють протягом трьох місяців, щоб напій набув свій неповторний смак і аромат, а також цілющі властивості.

Тайські винороби запевняють, що горілка зі скорпіонами лікує гіпертонію, виводить токсини і є дуже сильним афродизіаком. На диво, тайська горілка має непоганий гіркуватий смак і аромат копченості, ніж те схожий на запах барбекю. Знавці запевняють, що вона так не паморочить і не валить з ніг, як звичайна горілка. До речі, передбачається, що скорпіонами, заспиртованими в пляшці горілки, необхідно закушувати. Варто тайська горілка з скорпіонами 14 доларів за пляшку.

Вино з мишами, зміями і скорпіонами

І нарешті, останній шедевр східного виноробного мистецтва - це в'єтнамське вино зі зміями. У пляшці цього вина міститься справжня отруйна змія, але в'єтнамські винороби запевняють, що це не небезпечно для життя. Справа в тому, що спирт нейтралізує зміїна отрута, роблячи його не смертельним для організму людини.

Часто в пляшку з вином в'єтнамські виробники кладуть спеціальні трави для посилення процесу бродіння. Ви вже напевно здогадалися, що славиться в'єтнамське вино зі зміями виключно своїми цілющими властивостями: воно лікує безліч хвороб, від облисіння до імпотенції.

Вино з мишами, зміями і скорпіонами

Хоча, на наш погляд, цілюща сила цих спиртних напоїв східних виноробів сильно перебільшена, і не більше ніж, маркетинговий трюк для залучення іноземних покупців.Дивіться також


12 декабря 2019 года

Сайт знайомств для тих, хто практикує стриманість до весілля

Сексуальна революція докорінно змінила погляди суспільства на

Відродження формату Драгстор: кафе-аптека два-в-одному

Аптека-кафе під назвою Stanley's Pharmacy знаходиться

Туалет нового покоління в бідних країнах

Один із засновників компанії Microsoft і найбагатша людина в світі

Ідеї оригінальних подарунків: Ваги, які кричать на повних господарів

Можливо Вас зацікавить

Кафе для журналістів

Громадянська журналістика стає настільки популярною, що традиційні ЗМІ вже не можуть не тільки не помічати, але і змагатися з народними

View

Найдорожча туалетний папір у світі Renova

Рулон туалетного паперу від Renova, за $ 3.5 є найдорожчою в світі.І якщо ви вже досить багаті,

View

Консервовані бутерброди

Продаж готових бутербродів в консервних банках - це ідея на мільйон або чергова дурість? Автор ідеї менеджер по фінансовим інвестиціям

View

Підзорні труби і міні-телескопи

Не завжди для відкриття свого бізнесу потрібні великі гроші.Іноді з мінімальними вкладеннями можна почати справу, що буде приносити стабільний

View

Колесо смерті

Деякі винаходи інакше як абсурдними або безглуздими не назвеш. Вони абсолютно далекі від науково-технічного прогресу і

View

Корисна Пристосування для визначення готовності м'яса

Прості і корисні дрібниці, здатні зробити наше життя комфортніше і легше, завжди актуальні. Це дозволяє заповзятливим бізнесменам будувати свій успішний

View

Академія фінансового успіху Nesco

Доброго часу доби, шановні відвідувачі сайту BusinessIdei.com!Ні для кого не секрет, що для продуктивної роботи в

View

Тимчасові татуювання у вигляді фотографій з Instagram

Як монетизувати інстаграм? .. Сервіс фотодруку з Нідерландів Ink 361 придумав як і винайшов нову модну послугу - під

View