Створення мобільної меблів

Ваші головні клієнти в такому бізнесі - це люди, які знімають квартири. Адже вони іноді змушені переїжджати за короткий час, стикаючись з проблемою перевезення меблів. Мобільна меблі, яку можна швидко зібрати, розібрати і перемістити буде їм як не можна до речі.

Мобільна меблі влаштована таким чином: кілька балок кріпляться до підлоги, стелі і стіни. Між балками розміщуються полички - виходить стелаж. Можна також поставити балки прямокутниками навколо стіни і обважити дошками - вийти цілком непоганий шафа. Варіантів розміщення мобільної меблів маса.

Ваше завдання - створити функціональний меблевий конструктор, який буде складатися з мінімальної кількості деталей, але з нього можна буде зібрати максимальну кількість різних меблів.

Необхідно надати клієнтові можливість зібрати те, що йому потрібно, а при необхідності докупити небудь елементи, наприклад, для розширення простору в шафі, або збільшення стелажа.

Це бізнес ідея, що не вимагає великих витрат. Вам всього лише потрібно закупити початкові матеріали, і зібрати кілька таких конструкторів. Продавши їх - отримаєте гроші на закупівлю наступного матеріалу. Ну а далі, зі зростанням числа клієнтів, ви вже зможете відразу продавати велику кількість вашої продукції. Подбайте про те, який вигляд матиме ваша меблі. Адже меблі неприваблива зовні не буде користуватися попитом, якою б міцною і надійною вона не була. Тому краще всього використовувати оброблене дерево і використовувати різні забарвлення. У дитячій мобільного меблів - весела забарвлення приверне дітей, а нетоксичний матеріал - їх батьків. При створенні дитячих меблів (як, втім, і меблів для дорослих) пам'ятайте про те, що кріплення повинні бути досить міцними, а гострі кути необхідно згладити.

Реалізація товару може відбуватися не тільки через інтернет-та меблеві магазини, але і через агентства нерухомості. Адже агенти з нерухомості щодня контактують з вашими потенційними клієнтами, і напевно не відмовляться від додаткового доходу.

Якщо вас зацікавив бізнес на виробництві меблів, можна так само розглянути такий варіант, як виготовлення плетених меблів.

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Краватка - карта метрополітену

Subway Map Tie - так називається цей новий японський краватка для офісних клерків, що добираються на роботу (або подорожують «по роботі»)

View

Як створити музичний відеокліп за допомогою фанатів, хештега і відео Instagram

Сьогодні ми розповімо вам про дивовижну прикладі того, що креативні люди уміють робити з хэштегами Инстаграма і з відео Instagram. Хештегі

View

Шлюбний сайт для сільських жителів

Сьогодні спостерігається справжній бум шлюбних сайтів, вони пачками з'являються щодня. Це можна пояснити тим, що все більше і більше людей звертаються

View

Банк для мрії

DreamBank-новий ресурс, який з'явився на початку місяця для дорослих старше 18 років. Він допомагає людям (зібрати необхідну

View

Сноуборд з гальмом для новачків

Сноуборд небезпечний і страшний для початківців сноубордистів саме тим, що в ньому не передбачено можливості різко загальмувати. Розвинувши

View

Поняття - маркетинг

Маркетинг-це людська діяльність, так чи інакше має відношення до ринку.Маркетинг - це робота з ринком заради здійснення

View

Креативна реклама піци на дисках з фільмами

Звичні DVD-диски з фільмами поступово відходять у минуле. А разом з ними поступово здають свої позиції

View

Майданчик для продажу книг самвидаву

Незважаючи на те, що товари мас маркету відрізняються оптимальним поєднанням ціна-якість, все ж у них немає ніякого натяку на унікальність. Саме

View