Скетчбук хенд-мейд - альтернатива культовому щоденника Moleskine

Скетчбук хендмейдВсі хіпстери знають, що єдиний блокнот для записів, єдиний щоденник «маст хев» це Молексін або Moleskine.

Всі інші блокноти і блокнотики - це «не тру», їх навіть не можна діставати з сумки - соромно.

Так, дійсно, Скетчбук по імені Moleskine давно і міцно є культовим товаром, маст хевом «людини у тренді».

А що ви хочете, якщо молескіні користувалися Хемінгуей та інша творча публіка ХХ століття? Одні «Великі» малювали скетчі (олівцеві начерки) у своїх нелінованими Молексінах для художників, інші в молескіні лінійованої писали чернетки своїх великих романів.

І проте, з'явився новий тренд, який трохи посунув легендарний Молескин в сторону ... Ім'я цьому молодому і нахабному герою - зроблений вручну (хенд-мейд) блокнот (Скетчбук).

Ну а в російському ізводі під терміном Скетчбук ми вже давно і міцно розуміємо свіжий дизайнерський бренд під назвою - voodoobooks

Скетчбук, зроблений своїми руками: альтернатива або акомпанемент Moleskine?

Поки що в хіпстерской середовищі саморобні «хенд-мейд» Скетчбук, включаючи voodoobooks, є тільки факультативним аксесуаром, по можливості доповнюючим обов'язковий Moleskine.

Ситуація зі Скетчбук і Moleskine - (метафорично) як з першим і з другою дитиною в сім'ї. У нас є одна дитина (Moleskine), але ми хочемо завести ще й другого (Скетчбук), а чому б і ні? Два гідних культових блокнота сумку і рюкзак хіпстери не відтягнуть, вважають модники «тудей».

Чому взагалі виникла така ситуація, що культовий записник (якому завжди акомпанував хіба що Айфон в гідному авторське хенд-мейд чохлі), раптом потіснився (теж паперовими) виробами умільців? Чи не тавтологія Чи це - два паперових блокнота в сумці? Ні, не тавтологія.

Папір папері ворожнеча: еко-тренд і ремісничий бум

Вся справа в тому, що багато саморобні молескіни або Скетчбук хендмейд - зроблені з «вторинної паперу» а тому законно є еко-товарами.

На Заході бізнесмени, які виробляють вторсировину або роблять свої товари з вторсировини (рециклінг) Мають великі і дуже великі пільги. Звідси логічний висновок: якщо ви затіяли виробництво якихось товарів з паперу, вам просто вигідно «бути в тренді», використовувати рециклінгових картон, тасьми, папір і пластик.

Те, що на Заході продиктовано політикою законотворців-екологів, не має в общем-то ніякої особливої ??«стильової забарвлення» і «концептуальної подачі», містить просте раціональне пояснення (по-іншому затівати бізнес молодим стартапам і дрібним підприємцям просто невигідно), у нас поки що копіюється як мода і копіюється лише флагманами «західної моди», так званими «хіпстера».

Саме цей «перекіс» робить в Росії і країнах СНД все падлюка хенд-мейд товаром, несучим величезну смислове навантаження, «багато що говорить» про тих, хто його виробляє і тих, хто його купує.

Проте, вручну прошиті, саморобні Скетчбук - це, швидше, протягом, тренд, а не легковажне і скороминуче віяння хіпстерской моди.

Адже головний козир Скетчбук в боротьбі з традиційним молескіні - їх екологічність і «Реміснича». Екологія та ручне виробництво знаходяться у веденні тих, хто пише закони, обов'язкові для бізнесу і виробництва.

Другий козир (повторимося) - авторське, а не промислове виконання товару. Речі, зроблені вручну, їх лімітовані серії, «речі з душею» завжди будуть вигідно відрізнятися від «штамповки», навіть якщо це супер якісна і взагалі недосяжна по дизайну «штампування» - Молескін.

Тому - освоюйте нове ремесло - авторські, прошиті вручну блокноти для записів - Скетчбук. Якщо ви Художник, навчитеся робити Молекскін своїми руками, освойте новий модний жанр! ..

На кого рівнятися у виробництві Скетчбук?

Підглянути ідеї, щоб побачити рівень, клас і придумати тут же свої власні теми для авторських «блокнотів з душею» - ви можете, подивившись роботи студії, що спеціалізується на «зроблених вручну Скетчбук», дизайн-студії під назвою voodoobooks.

voodoobooks по праву називається першим дуже успішним російським ремісничим брендом.

Архітектор за освітою - Павло Платонов - батько-засновник voodoobooks - колекціонує авторські скетч-буки з різних країн і міст, зроблені крихітними маловідомими дизайнерськими ательє.

А ось класичний «культовий» Moleskine купувати для себе Павло Платонов не поспішає ... Хоча Павло і віддає належне якості молескіні, наслідування їм і конкуренцію з ними вважає безглуздою і безглуздою бізнес-ідеєю .. (Чого і вам радить - не намагатися переплюнути Молескин!) .

Головна культуртрегерська (культуроно-просвітня) задача бізнесу voodoobooks - відучити споживача купувати потворні блокноти «з котиками», з «Людини-павука», «з мафинку» та іншу дешевку з супермаркету, зроблену недоладно, потворно і без поваги до Покупця.

Бидло-блокноти, які вихована та інтелігентна Павло Платонов стримано називає терміном «кітч», повинні, на його думку, просто зникнути з російського ринку.

Якщо ви поділяєте естетичні погляди ремісничого цеху voodoobooks і самі вмієте працювати руками - тренд Скетчбук хендмейд чекає вашої ініціативи! Ринок поки майже що вільний.

Дивіться також


21 января 2022 года

Можливо Вас зацікавить

Сайт знайомств для дітей

Проблема батьків і дітей існувала у всі времена- і в часи Сократа, і в часи Тургенєва, актуальна

View

Вірусна реклама від Renault

Сюжет несподіваного для головних учасників флешмобу в вірусній рекламі спрацьовує практичні завжди. Його використовують косметичні компанії (наприклад, Nivea), виробники смартфонів і

View

Інопланетне вторгнення на Mini Cooper

Створення ефективних і малобюджетних способів реклами і просування (так званий «партизанський маркетинг») - завдання спочатку непроста. Тим більше, коли мова

View

Банк з людським обличчям

Британський краудсорсинговый проект пропонує своїм клієнтам мікрофінансові послуги. Компанія Civilised Money розпочала свою роботу у жовтні

View

Що таке командний менеджмент

Одним із головних завдань бізнесу на тлі кризи в 70-і роки стало створення нових форм для різного роду організацій, спільнот

View

Мобільний додаток для пошуку зниклих собак

Мобільний додаток распознающее особи, платформа PiP спеціально розроблено для того, щоб пошук зниклого чотириногого друга став більш технологічним, точним та швидким.

View

Як збільшити читаність розсилки

Оригінальність Запропонуйте вашим передплатникам зміст, який вони не зможуть прочитати де - небудь ще.Я не стверджую, що всі зміст

View

Парфуми, які зменшують апетит

або ароматерапія в боротьбі зі звичкою «заїдання стресу». Увага, всім, всім, всім - хто бореться із зайвою вагою

View