Ідея інтернет-проекту: Ресурс дружніх отдолжений

Аутсорсинг-це корисна річ. Він дозволяє знайти будь-якого фахівця і заощадити багато часу і грошей. Особливо, якщо на аутсорсинг ви віддаєте «брудну» роботу, з якої зв'язуватися у вас немає ніякого бажання.

DoMyStuff.com - новий сервіс, який дозволяє компаніям і фізичним особам розмістити заявку на роботу, яку вони не хочуть виконувати самі, і знайти людину, яка цю роботу із задоволенням виконає.

Причому, у них є можливість вибрати кращу кандидатуру на виконання по самій вигідною ціною. В результаті обидві сторони отримують свою вигоду - роботодавець економить час і не робить «брудну» роботу, і помічник має можливість додатково заробити.

Пропозиції на сайті можуть бути самими різними - від прибирання газону та фарбування будинку до установки поштової програми і відповідей на коментарі.

Реєстрація на сайті безкоштовна. Але розміщувати свої пропозиції можуть тільки ті особи, які хочуть знайти помічників.

Вони заповнюють спеціальну форму заявки, відповідаючи на кілька простих запитань, і вказавши свої контактні дані, вибирають тривалість їх заявки ( від 15 хвилин до 30 днів), вказують свою адресу ( штат, місто, країну), обмежуючи потенційних працівників за територіальним принципом і чекають пропозицій.

Помічники, яких зацікавила ця робота, пишуть відповідь рев'ю, в якому вказують свої контактні дані , і якщо влаштовує роботодавця помічник, він зв'язується з ним по телефону або через сайт, на якому є функція приватної переписки. Як тільки робота зроблена помічником, роботодавці можуть написати відгук про якість роботи і навичках цього працівника, що є важливою інформацією для майбутніх наймачів.

Люди можуть шукати няню, просити рекомендацій на роботу, допомогу в переїзді, і т. п., це багатоцільовий онлайн ресурс допомоги. Але є одна умова для користувачів - лист про допомогу вони можуть посилати тільки тим людям, яким вони довіряють.

Платформа сайту дуже зручна для користувачів, весь процес від заявки про допомогу до подяки легко керований.

Що стосується подяки за допомогу, то тут передбачені наступні варіанти подарункові карти від провідних рітейлерів, таких як Amazon.com, Barnes Noble, Nordstrom і REI, благодійні подарункові карти від TisBest, опція , \"good karma\" від ресурсу \"Swap Shop\", що дозволяє запропонувати в обмін товар або послугу.

Сиэтлский ресурс FriendlyFavor планує заробляти з технології ліцензування, реклами, партнерства.Дивіться також


21 мая 2022 года

Можливо Вас зацікавить

Офіційно-діловий стиль спілкування

Офіційно-діловий стиль призначений для передачі ділової інформації.Він використовується для написання офіційних документів, довідок, доповідних, звітів, протоколів, заяв, застосовується для листування між

View

Бренд Puma розробив мову танцю

Для просування своєї нової парфумерної лінії для нього і для неї під назвою Puma Sync німецька компанія

View

Coca-Cola завойовує увагу інтернет-користувачів

На 59-му міжнародному фестивалі креативності «Каннські леви», який стартував 17 червня 2012 року, компанія Coca-Cola спільно

View

Готель на колесах

На ідею створення незвичайного готелю на колесах 33-річного любителя пригод Флавіо Мерло надихнули екзотичні тури по Африці на

View

Портативний бездротової касовий апарат для Африки

Портативний бездротової касовий апарат під назвою Nomanini створений не для Африки, якщо бути скрупульозно і по суті точними, а

View

Розумний шолом для велосипедистів

Розумний шолом під назвою MindRider читає думки велосипедиста й «озвучує» їх іншим учасникам дорожнього руху. Як і для

View

Статті про бізнес

Копірайтинг це мистецтво написання текстів Статті про бізнес Статті про бізнес 25 людей брешуть

View

Мобільний додаток для удосконалення вашого Instagram

У феєричному Instagram все-таки досить обмежене число фільтрів, через які можна пропускати зроблені на камеру Айфона фотографії. І спец-ефектів в

View