Мобільний додаток для мікро-інвестицій

Мобільний додаток під назвою «Жолуді» (а точніше - Acorns, що англійською - «жолуді» і означає) зробить з вас інвестора навіть якщо ви цього не хочете.

Ви - та інвестиції? Так! Чому б не інвестувати частину своїх доходів в які-небудь працюють бізнеси? А раптом пощастить? Яку суму ви готові ризикнути?

Мобільний додаток для микроинвестиций знає як і куди вставити свої п'ять копійок

Ну ось, наприклад, ви тільки що підійшли до каси супермаркету з невеликою кошиком продуктів. Зараз касир виб'є вам суму... скажімо: вісімсот дев'яносто три рубля сорок копійок.

Якась негарна сума... Давайте її округлимо за допомогою мобільного додатку Acorns і з вашого рахунку зніметься тоді рівно вісімсот дев'яносто чотири гривні.

А округлений залишок (шістдесят копійок) куди піде? Він піде не касиру до каси (за що йому, власне, такі блага?), а інвестується в те, у що ви побажаєте інвестувати.

Вдома попередньо розберетеся - куди б вам інвестувати свої гроші - з допомогою того ж інформаційного блоку мобільного додатку Acorns.

Збирати жолуді з мобільним додатком для інвестицій

Кажуть, копійка рубль береже, а мільйонерами стають саме ті, хто ніколи не нехтує центами.

І дійсно, навіщо ж ними нехтувати? Тільки з допомогою мобільного додатку - такого як Acorns «не нехтувати центами» стає легко і приємно.

Що б ми робили без електронної системи платежів і таких зручних інструментів як Acorns?

Невже б ми збирали дрібниця в пластмасові банки з-під майонезу? А потім йшли в банк і ризикуючи почути: «Не на паперті ви назбирали ці гроші?» інвестували в акції газпром? Смішно навіть припустити такий педантизм в дусі Діккенса. Ми ж не дядечко Скрудж.

Але навіть це (педантичне збирання дрібниці до цента) нам в російських реаліях навряд чи б вдалося - адже в російських магазинах касири ніколи не дають здачі менше 50-ти копійок.

Ох вже ці готівкові гроші - з ними одна морока. Зате як креативно працюють будь-які починання і винаходи, відштовхуючись від головного - -наявності у нас в гаманці електронних пластикових карт!

Ось хто навчився враховувати кожну копійку «до цента»!

Такі мобільні додатки як Acorns повинні якщо не перетворити нас у мільйонерів, то принаймні залатати всі дрібні і прикрі діри-течі, з яких непомітно витікають гроші, зароблені, між іншим, нашим власним потом.

Головне, ні про що не треба турбуватися. З мобільним додатком для інвестицій Acorns ви будете впевнені: сума будь-якого вашого витрати автоматично округлюється до долара, а різниця - інвестується по-справжньому, по-дорослому. Таке мобільний додаток як Acorns легко можна трансформувати в благодійне. Але.. Давайте, перш ніж допомагати іншим стати багатшими, почнемо з себе - допоможемо собі не стати біднішими через нерозумність і недосконалість фінансових інструментів сьогодення.

мобільний додаток для інвестиційДивіться також


29 ноября 2021 года

Сувенірна продукція з королівської символікою

Британці заробляють гроші на королівській родині Поки

Реклама в Facebook для пошуку зниклих домашніх тварин

Поки уряд Великобританії витрачає на поліпшення іміджу країни в

Міжміські шлюбні авіатури

Нещодавно в США, в NY, стартував дивовижний

Розумні бездротові беруші для сну

Здавалося б - делов-то - вставляй у

Можливо Вас зацікавить

Креативна реклама засобу для миття посуду

Мити за собою посуд - як новий спосіб оплати чека у кафе Всі ресторатори давно знають таке бізнес-поняття для оцінки рівня

View

Задній двір в оренду

Нью-Йорк - місто неординарних підприємців і оригінальних бізнес-ідей. Бізнес в цьому місті необмежених можливостей процвітає. Частково

View

Ідеї в ритейлі: Вендингові автомати красот

Англійська компанія Beautiful Vending Ltd розробила унікальні вендингові автомати з продажу перукарських послуг. Вони так і називаються Beautiful Vending

View

Гра для дошкільників для навчання навичкам програмування раніше рахунку, читання і письма

Гра Primo, що збирає гроші на кікстартера, ставить перед собою досить спірну і амбітну мету -

View

Зубаста захист від згвалтування

Лікар з Південної Африки Соннет Елерс (Sonnet Ehlers), яка багато років займається проблемою сексуального насильства південноафриканських жінок, придумала

View

Доставка їжі і напоїв прямо в кінозал

Ринок мобільних додатків переживає бурхливе зростання. Згідно з дослідженнями, проведеними продавцем мобільних додатків GetJar, цей ринок

View

Незвичайне кафе з Росії

І ще одна незвичайна бізнес-ідея з області ресторанів, барів, кафе, причому родом не з Японії (яку по

View

Як продавати віскі дорого

або «Я навчу шотландців готувати старовинний мед». Назва бренду Macallan відомо, мабуть, всім любителям віскі - міцного алкогольного напою, який

View