Прокат собак

У японському місті Якохама відкрився новий магазин домашніх тварин Candy, яких можна взяти напрокат. Особливість цього зоомагазину в тому, що він будується на новій, абсолютно незвичайної моделі бізнесу.

Покупцям дозволяється брати домашніх тварин в короткострокову оренду, перш ніж вони приймуть рішення його купити. Мова йде про собак всіх мастей і розмірів. Фішка цієї ідеї бізнесу в тому, що покупці, взявши одного разу милого забавного цуценя додому, навряд чи захочуть віддати його назад.

На відміну від інших служб прокату домашніх вихованців, що пропонують більш дорослих тварин, які вже видресирувані і не прив'язуються до тимчасових господарям, в магазині-прокаті Candy ставка зроблена саме на прихильність цуценят до новим господарям і самих людей до цим маленьким беззахисним тваринам.


Крім короткострокової оренди та продажу собак, магазин-прокат собак Candy пропонує готель для тимчасового перебування домашніх тварин. Вартість прокату становить 1050 ієн (близько $11.50) в годину або 10,500 ієн (близько $115) за три дні.

Прокат собак

Інші цікаві ідеї для собак:Дивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Автомати в таксі

Нью Йорк не тільки місто контрастів, як прийнято його називати, але і місто найкращого сервісу.Сервіс в Нью-Йорку

View

Стоянка для велосипедів

Biceberg - новий варіант стоянки для велосипедів. Це повністю автоматичний парк, який вміщає в себе 23, 46,

View

Новий сервіс для імпортерів і експортерів

ImportGenius новий ресурс в сфері автобізнесу для споживачів, який миттєво дає інформацію по вантажу, як тільки останній

View

USB-парасолька, який вміє заряджати гаджети

Пляжний зонт, тент, навіс від сонця, «маркіза»... Парасолька, парасолька-грибок у вуличному кафе - це все про нього, парасолі від сонця

View

Нанесення гумових напилюваних покриттів

Ця ідея бізнесу є дуже цікавою і перспективною.Гумові напилюваної покриття мають найширшу сферу застосування і стають все

View

Еко-парк в Суздалі і не тільки

Екопарк - це новітній формат бізнесу та девелоперського розвитку регіонів. У всьому світі зараз йде бум будівництва

View

Магазин, де платять кров'ю, а не грошима

Зрозуміло, в цьому магазинчику - Walking Dead Blood Store платять донорською кров'ю, зібраної нормальними медиками, так що все законно і пристойно.

View

Дитяча гра в стилі Тамагочі: «Вирости хлібну закваску»

На ринок вийшла унікальна дитяча гра, такого ще не було. Почнемо з того, що задамо вам запитання: Чи

View