Багаторазовий лід для коктейлів

Ех раз, ще раз, ще багато-багато разів!

Здивує нас Кікстартер...

Нині сайт прожектів - кікстартер, взявся за вдосконалення відживаючої своє традиції - класти в коктейлі обов'язковий лід...

Барна традиція, що веде свій родовід від «шикарне життя» буржуазії на коктейльних вечірках - класти лід у склянку з майже будь-яким напоєм - сьогодні переглядається як супер-неактуальна по всіх «пунктів і статей», за яким тільки до неї можна пред'явити наші різноманітні претензії.

Ну, по-перше, претензія до льоду в коктейлі - перша - «медична».

Лід робиться із замерзлої води. Растаявшую частинку цього льоду - ви поглинаєте всередину разом з напоєм. Звідки ви знаєте - з якої якості питної води працівники потокового громадського харчування зробили для вас цей лід.


Найчастіше, на жаль, лід для коктейлів заморожується з не зовсім питної води такої низької якості, що вам стане погано, тільки якщо ви просто - поцікавитеся її доп-складом, крім відомого всім «аш-два-о».

Недарма, всі осудні туроператори категорично забороняють своїм туристам - пити коктейлі з льодом в країнах, далеких від традицій... протестантської трудової етики... Це значить, хлопці, що і у нас не варто пити віскі з льодом... не в себе вдома... Ні, ну правда - навіщо вам коктейль з холерним вібріоном в якості безкоштовного комплімент від шеф-кухаря?..

Друга претензія, яку ми можемо пред'явити до напоїв з льодом - екологічна та етична

Лід виготовляється в промислових кількостях і без рахунку та економії кидається щипцями в протягнутий склянку. Алкоголь, навпаки, вам так щедро не наллють... Навіть по системі «все включено».

Значить, виходить ось що: ми економимо «дорогий» алкогольний напій з бару, відмірюючи його скупо і жадібно, а ось - питну воду ллємо річкою, точніше кидаємо те, що робимо кубиками як попало?

І це в сучасному, екологічно орієнтованому бізнесі та еко-суспільстві в цілому? Там, де ставиться питання про найсуворішої економії чистої питної води?

Де питна вода оголошена зникаючим і найважливішим ресурсом?

Напевно тому - проект штучного багаторазового льоду зі сталі, проект під назвою Pucs зібрав на сайті Kickstarter рекордна кількість грошей, навіть більше , ніж потрібно було для реалізації бізнес ідеї у виробництві.

Багаторазовий лід для коктейлів Pucs

Цей багаторазовий лід являє собою сталеві кубики, відлиті з «харчової» стали, яка застосовується в медицині і з якої,відповідно, ще й роблять дорогу кухонне начиння.

Вийнявши лід з випитого коктейлю - ви ополаскиваете його зразок тарілки і знову кладете в морозильну камеру - до нових зустрічей за чаркою горілки...

Єдине питання, яке задають знавці акло-паті виробникам цього сталевого багаторазового льоду - не виб'є маса сталевих кубиків - зуби того, хто хвацько перекине стакашку собі в горло?..

На це виробники багаторазового сталевого льоду Pucs тільки знизують плечима і, мабуть, думають про себе: «Застав дурного Богу молитися - так він собі і лоб расшибет»...

лід для коктейлівДивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Психологія бізнесу

Ні для кого не секрет, що в сучасному швидко розвивається світі важливо йти в ногу з часом.Саме тому тема

View

Плавучий храм Святого Володимира

В нашій колекції самих незвичайних ідей світу ви можете знайти мабуть самі незвичайні церкви, які існують

View

Будинок з целофану

На виставці Home Delivery в Музеї Сучасного Мистецтва був представлений вельми оригінальний експонат - хата з

View

Обмін книг на пиво і каву

Що можна купити на пару доларів, виручених від продажу декількох старих книг? Наприклад, купити баночку пива. Тепер це можна зробити,

View

Відкриття копіювального центру

Організувати свій бізнес з невеликими фінансовими вкладеннями хоче майже кожен.Але далеко не багато вирішуються його відкрити.Деяких

View

Вітчизняні силіконові шнурки ClamPic classic

Силіконові шнурки, схоже, скоро витіснять традиційні - матерчаті. Можливо, в області класичної чоловічої моди (дорогі туфлі з

View

Пристрій допомагає не пропускати прийом ліків

12-річна Мередіт Буш винайшла систему, що допомагає її бабусі точно і в строк приймати ліки. Ця система називається Bubble Wrap

View

Агентство чтецов (лектриссы)

Идея открыть свой собственный бизнес пришла в голову Ольге Грядуновой после двух лет сотрудничества с порталами типа «Репетиторы» «Ваша няня»

View