Права перепродажу готових мережевий бізнес в інтернеті

Заробіток в мережі Інтернет за допомогою Прав перепродажу - це досить прибутковий Бізнес. В англомовній частині Інтернету, покупка або продаж Прав перепродажу на якийсь продукт - це цілком закономірне явище. Існують навіть великі Інтернет-сайти, які займаються продажем виключно Прав перепродажу.

У Рунеті все трохи не так. Купівля або продаж Прав перепродажу на продукти не є сильно розповсюдженою. Так, існують деякі Інтернет-Бізнесмени, які продають права перепродажу на свої продукти. Але, це скоріше поодинокі випадки, аніж повноцінний сегмент Інтернет-ринку Рунета.

Дуже багато людей шукають свою нішу в сегменті продажу інформації. Але вони не помічають, або не хочуть помічати, потенційно дуже прибутковий сегмент, як продаж права перепродажу на якийсь продукт.
Новачки цей сегмент відкидають геть, бо у них немає вільних фінансів, які вони можуть інвестувати в покупку права перепродажу на який-небудь високоякісний продукт, або ж створення з нуля продукту для подальшого його продажу та продажу права перепродажу до нього.

Досвідчені старички, які кілька років тому зайняли певний сегмент ринку і є в ньому експертом, з побоюванням ставляться до зміни своєї Інтернет-ніші, бо немає гарантії, що нова ніша принесе їм фінансовий успіх.

Цілком можливо, що дана ніша пустує в силу того, що інформації з тематики права перепродажу в Рунеті достатньо мало. Але також є ймовірність, що на права перепродажу просто немає попиту, бо права перепродажу на якісну електронну книгу, а також повний пакет матеріалів для її перепродажу, коштує досить дорого.

Заробіток в мережі Інтернет за допомогою прав перепродажу має цілий ряд переваг в порівнянні зі створенням і продажем авторської електронної книги. Давайте трохи докладніше розглянемо ці переваги.

1 - Вам не потрібно створювати свій власний інформаційний продукт.

Я думаю, це найголовніша перевага в Бізнесі з продажу Прав перепродажу, бо:

• далеко не кожна людина може виділити час на пошук незайнятої Інтернет-ніші, для якої він буде писати електронну книгу;

• далеко не кожна людина зможе провести весь комплекс дій по перевірці всіх даних, які будуть покладені в основу майбутньої книги;

• далеко не кожна людина вміє писати книги;

після створення електронної книги потрібна продає сторінка, на яку автор буде залучати відвідувачів, які в свою чергу будуть читати комерційне лист і приймати рішення купувати чи ні продукт даного автора. Копірайтинг - це досить складна штука і далеко не кожен зможе написати комерційну лист, які б мало гарну конверсію;

• і багато інших дрібні деталі, які не кожна людина в змозі виконати самостійно.

У тому випадку, коли Ви купуєте права перепродажу на який-небудь продукт, Ви отримуєте готовий інформаційний продукт, написаний людиною, яка розбирається в тематиці книги.

Якщо Ви будете купувати права перепродажу на високоякісні інформаційні продукти, в комплекті з самим продуктом і Правами на його перепродажу, Ви отримаєте Пакет рекламних матеріалів, який включатиме всі рекламні матеріали, необхідні для продажу продукту. Чесно кажучи, в Рунеті я не бачив, коли б продавали права перепродажу на хорошу електронну книгу, і в доповненні надавали цілий пакет якісних рекламних матеріалів.

Таким чином, купуючи права перепродажу на який-небудь продукт, Ви купуєте не просто електронний підручник, який покаже Вам способи або методи заробітку в мережі Інтернет. Ви фактично купуєте готовий Бізнес, який можете запустити в роботу за дуже короткі терміни.

До того ж, коли Ви купуєте права перепродажу на високоякісні продукти, Ви залишаєтеся у виграші двічі:

По-перше, Ви отримуєте електронну книгу, яку можете і повинні детально вивчити. Бо не можна продавати продукти в мережі Інтернет, не впевнившись особисто в їх якості. Адже Ви можете почати продаж продукту, який дуже низької якості, а це може значно знизити Вашу репутація як експерта певного Інтернет-сегменту в очах покупців.

По-друге, Ви отримуєте право перепродувати продукт і залишати в своїх кишенях 100% прибутку з кожної проданої копії.

2 - Вам не потрібно віддавати частину доходу партнеру.

Купівля права перепродажу і подальший продаж даного продукту дуже сильно відрізняється від продажу будь-якого продукту за партнерською програмою. Адже коли Ви купуєте права перепродажу, Ви купуєте можливість продавати продукт зі своїх сайтів, і залишати собі весь дохід.

При продажу продукту за партнерською програмою, Ви в кращому випадку буде отримувати 50% від вартості продукту з кожної проданої копії. У тому випадку, коли обсяги Ваших продажів досить високі, порахуйте, скільки Ви втрачаєте гроші на продажі тільки одного продукту.

Адже набагато вигідніше купити права перепродажу на якийсь продукт і зайнятися його просуванням, ніж просувати партнерський продукт. Ваші зусилля по просуванню продукту, на який Ви купите Права перепродажу і продукту, який Ви будете просувати по партнерській програмі, будуть практично однаковими. Але дохід від продажу продуктів, на які Ви купили права перепродажу, буде набагато вище.

Я Вам розповів про два найбільш привабливих перевагах від покупки права перепродажу на якийсь продукт. Але це не всі переваги, їх дуже багато. Якщо Ви хочете дізнатися всі переваги від покупки права перепродажу, я рекомендую прочитати книгу «Як заробити стан в мережі Інтернет, використовуючи продукти з правами перепродажу». Детальну інформацію про книгу можете дізнатися на сторінці: http://gnatenko.info/resell.htm

Заробіток в Інтернеті на продажі права перепродажу має всього лише один недолік, про який я зараз розповім.

Суть його полягає в тому, що Вам потрібно інвестувати певну суму грошей в покупку права перепродажу.

Права перепродажу на якісні продукти одержати зовсім безкоштовно можна виключно в дуже рідкісних випадках. Щоб отримати право перепродувати продукти, які користуються попитом в Інтернеті, потрібно буде інвестувати певну суму грошей в покупку права перепродажу.

Ціна на право перепродажу в Рунеті значно нижче, ніж, наприклад, в англомовному сегменті Інтернету. Тому, це відмінний привід купити саме права перепродажу на який-небудь продукт, ніж витратити багато часу, сил і, цілком можливо, грошей на створення власного продукту.

Вкладення грошей у Покупку Прав перепродажу - це свого роду стимул, який буде стимулювати людини, яка купила права перепродажу, активніше просувати продукт на ринок.

Адже коли людина вкладає гроші в покупку права перепродажу, він бажає отримати прибуток від продажів продукту, яка буде вище суми вкладення в покупку цих прав.

Коли людина реєструється в партнерській програмі і починає просувати небудь продукт за партнерською програмою - він нічим не ризикує, бо не робив ніяких фінансових інвестицій. Він пускає справу на самоплив. Є продажу продукту по партнерському посиланню - добре, немає продажів по партнерському посиланню - теж добре.

Це в корені неправильно. Адже щоб заробити - треба щось робити, потрібні дії. У варіанті з простим просуванням продукту по партнерському посиланню, дії з боку партнера дуже і дуже низькі.

Тому, висновок напрошується сам собою. Якщо Ви хочете заробити в Інтернеті і отримати особисто для себе додатковий стимул, який буде підштовхувати Вас до рішучих дій - купіть права перепродажу на який-небудь інформаційний продукт.

Ось такі особисто я бачу переваги та недоліки від покупки права перепродажу на якийсь продукт. Права перепродажу - це нова і ще не повністю сформувалася ніша Інтернет-ринку. Тому, саме у Вас є гарний шанс зайняти в ній лідируючі позиції і користуватися всіма перевагами експерта.

Навіщо намагатися входити в ті ніші, які давно зайняті і в яких Вам дуже важко буде отримати статус експерта. Вам потрібно сфокусувати свою увагу і вибрати всього лише невелику нішу у великому Інтернет-сегменті.

І цілком можливо, що це буде ніша, в якій Ви будете продавати продукти, на які купили права перепродажу.

Якщо Ви хочете дізнатися більше інформації про способи заробітку в мережі Інтернет за допомогою права перепродажу, я щиро рекомендую Вам відвідати сторінку: http://gnatenko.info/resell.htm і дізнатися всі подробиці про книгу «Як заробити стан в мережі Інтернет, використовуючи продукти з правами перепродажу ».

Дивіться також


18 сентября 2019 года

Gillette шукає відповідь на питання, як голяться супергерої

Кіноляпи - звичне явище в сучасній кіноіндустрії. Неважливо,

Чоловіків роботодавці воліють в 53 випадків

Представників сильної статі роботодавці обирають в 53% випадків,

Німецькі інженери створили готель майбутнього

Якщо ви зупинитеся в Ritz-Carlton готелі,

Можливо Вас зацікавить

Малобюджетна реклама пилососа

Як створити сверхэффективную рекламу товару при мінімальному бюджеті (або, взагалі, при його повній відсутності)? Насправді, завдяки поширенню інтернету і так званого

View

Портрет колишнього жебрака з макаронів

Компанія Kraft Foods для просування свого бренду Kraft MacCheese («Макарони і сир»), який відомий в Америці, Канаді, Великобританії, Австралії

View

Як Санта-Клаус вивідує ваші новорічні бажання

Іноді криза благотворно впливає на людей.З'являються нові ідеї, які перетворюються на повноцінні проекти.Одним з таких проектів

View

«Беконна вата»

Всі в дитинстві любили це велике повітряне біла хмара цукрової вати. Хоча в цьому ласощах немає нічого особливого -

View

Самий екстремальний зоопарк у світі

Оригінальний бізнес на розвагу реалізований в екстремальному зоопарку Lujan Zoo розташованому в 50 милях від Буэноса

View

Дивна колекційні труни компанії Vic Fearn & Co

Схоже навіть виробників трун потягнуло на креатив. Незвичайні труни, в останні роки, схоже, ходять в моду (якщо можна так висловитися :)). Про

View

Роботи-дрони тепер і постачальника піци!

Піццамобілі під назвою Domino's DomiCopter! Що це там у небі? Перед вами явище два в одному! Domino's DomiCopter -

View

Міняйтеся разом зі своїм бізнесом

Не варто новачкам відразу вкладатися в покупку дорогого устаткування. - Дуже багато продається обладнання, вживаного, подивіться

View