Порядок сидіння за столом


Сучасне суспільство внесло свої демократичні зміни в старомодний порядок сидіння за столом на прийомі. Однак не змінилося одне - всі сидять один за одним, строго по чину. Хто сидить поруч з ким і хто сидить навпроти кого? Це питання ми постараємося зараз вирішити.

Чи може юний кар'єрист сидіти поруч з директрисою великого підприємства, навіть якщо вона вже досить давно розлучена?
І якщо керівник відділу маркетингу зовсім не думає про зарубіжних ринках збуту, чи варто його садити поряд з керівником відділу зовнішньої торгівлі? Краще вже зовсім не садити їх разом!
Чим ближче розсаджуються люди до президента компанії або його першому заступнику, тим вище ранг і посаду, яку займає цими людьми по неформальному протоколу.
Якщо ви потрапили на велике свято або прийом на чию то честь, то і тут існують свої неписані, але всіма дотримувані правила. Адже на такому святі той, на честь кого це свято організовується, сидить на чолі столу, а праворуч і ліворуч від нього сидять члени його сім'ї та колеги.

Якщо це просто якась приватна зустріч або прийом з обмеженим числом запрошених, то можна уникнути встановленої негласно ієрархії, влаштувавши прийом або на відкритому повітрі, або у вигляді фуршету.

Якщо у вас на підприємстві готується що то грандіозне і незвичайне, то слід поставити в залі круглі столики так, щоб вони всі були сконцентровані навколо одного великого столу, де обов'язково повинні бути посаджені винуватці торжества і найбільш високі і шановні гості.

Біля кожного приладу не забудьте поставити картку з ім'ям сидить, щоб він зміг без особливих зусиль знайти своє місце. Причому, щоб полегшити цей пошук, по можливості розставте картки так, щоб знайомі і товариші по службі виявилися поруч.

Але й тут будьте дуже обережні: особисті вороги не повинні опинитися поруч, інакше свято перетвориться на важке випробування. Навчіться розуміти своїх колег.

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Прокат автомобілів: проста ідея збільшення прибутку

Іноді, щоб значно збільшити прибуток компанії, не потрібно шукати суміжні напрямки діяльності, збільшувати рекламний бюджет або

View

Журналістика з Glass

У західних університетах давно вже існує спеціальність «веб-журналістика». Тепер в рамках цієї новомодної спеціалізації виділилося ще одне - наісвежайшая напрямок.

View

«Найлегша човен у світі»: моделі складних шлюпок

Ідея бізнесу не нова - над цим працюють незалежно один від одного всі дизайнери і кораблебудівники, точніше -

View

Продаж свіжого повітря

У сучасному діловому світі продати можна все, що завгодно.«Чому б тоді не зайнятися продажем повітря?» - Подумали фахівці з

View

Залучення фінансування

Отже, Вам необхідно фінансування ...Перш за все, критично подивіться на своє підприємство - життєздатне воно і чи варто напружуватися

View

Прибуткова ідея: Одяг з гарантією на 10 років

Бренд одягу з Уельсу Howies випустив нову лінію одягу та сумок Hand-Me-Down, розраховану на довший термін служби від 10

View

Унікальна успішна Готові суміші для випічки хліба

Аманда Лінч 32-х річна підприємець з міста Сак Сіті, Айова, президент власної компанії Beer Bread Company,

View

Реклама майонезу в сучасних засобах мобільного зв'язку

Додаток WhatsCook приходить в додаток WhatsApp.. WTF, добрі пани?.. Зараз все пояснимо. Ви напевно знаєте такий імпортний майонез, який називається Hellmann.

View