Інтерв'ю з Майком Віслі

Ось адже, що цікаво ... Нікого не дивує ножна педаль, приробив до урни, в яку викидають використану в санвузлі папір. І дійсно: мало кому приємно торкатися цієї урни руками, руками відкривати і закривати її кришку - будь ця урна хоч тричі стерильна. Але ось додуматися до того, що і двері туалетів (в першу чергу - громадських) відкривати руками - теж якось не особливо приємно (особливо після того, як ти ці руки вже вимив, висушив і туалет покидаєш), до цієї простої думки додуматися було досі нікому.

Але от той, хто додумався (а це якраз - герої нашого інтерв'ю), той відразу ж і придумав для таких дверей - ножну ручку-педаль, придуману за аналогією з педаллю для урн з нечистотами.

Читайте інтерв'ю з цими геніальними людьми.


Інтерв'ю з Майком Віслі (Mike Wesely), співавтором ідеї Toepener, компанія Forge, LLC

Розкажіть трохи про ваш бізнес?

Компанія Forge займається виробництвом девайса, що отримав назву Toepener (від англійських «toe» - «великий палець на нозі» і «opener» - «відкривач», «пристосування для відкривання»).

Це пристрій по-іншому можна назвати ножна ручка для дверей. За винаходом Toepener варто команда з 12 студентів Університету Міннесоти Carlson School of Management.

Как создавалась  В ходе собственных наблюдений, мы заметили, что люди не любят касаться ручки дверей общественных туалетов, они используют бумагу, ноги и т.п. Мы подумали и решили, что должен быть лучший способ открывать двери общественных туалетов,и придумали Toepener - ножную ручку для дверей. Устройство просто в использовании, крепится снизу к двери и тем самым дает возможность открывать дверь при помощи ног точно так же, как это делают при помощи рук.</p><p>
Скільки часу пройшло з моменту появи ідеї до остаточного втілення?</p><p>
Ми запустили свій проект в січні 2011 року. Його величезна популярність за <a href=такий короткий термін просто захоплює. Про нас написали численні ЗМІ США та інших країн світу. Toepener - це дійсно вірусний продукт. Думаю, що багато хто зараз ламають голову і задають собі питання: «Як до цього ще ніхто не додумався?»

З якими складнощами ви зіткнулися на початковому етапі? Як ви їх долали?

Труднощі і перешкоди виникали і продовжують виникати на нашому шляху одне за іншим. Це дуже непросто: перейти з розряду групи студентів-ентузіастів з оригінальною ідеєю в розряд стабільного бізнесу з стійким продуктом. Але в цьому і полягає принадність підприємництва. Ми намагаємося використовувати отримані в університеті знання в ході нашого досвіду.

Які способи просування ви використовуєте?

Ми поєднуємо кілька способів - насамперед це пряме спілкування з потенційними покупцями. Це дуже трудомісткий процес, що займає масу часу, але зворотний зв'язок того варто. Друге, що ми зробили - забезпечили сильне онлайн присутність - наші групи є у всіх великих мережах: Twitter, Facebook та ін. Крім того, ми продаємо Toepener онлайн на своєму сайті.

Якби ви починали цей бізнес зараз, яких помилок ви постаралися б уникнути? Які поради ви могли б дати починаючим підприємцям?

Три головних уроку ми винесли з власного досвіду і хотіли б поділитися своїми порадами з початківцями підприємцями. По-перше, придумавши ідею бізнесу, знайдіть час для зустрічі з потенційними покупцями на початковій стадії розвитку проекту, щоб отримати зворотній зв'язок. Таким чином, ви отримуєте можливість створити продукт \ послугу, який справді потрібен споживачам, а не той, «який ви думаєте, їм потрібен».

По-друге, говорите про свій продукт скрізь, використовуйте соціальні мережі. Нам допомагали різні експерти, але ми здивувалися скільки дверей перед нами відкрилися тільки завдяки тому, що ми говорили про Toepener з різними людьми.

І по-третє, будьте гнучкими, міняйтеся, але залишайтеся вірними своїй ідеї.

І нарешті, отримуйте задоволення від процесу. Підприємництво виявилося складніше, ніж ми думали. Але нагорода, яку в підсумку отримує підприємець, того варта.

Mike Wesely

Forge, LLC

Бізнес Ножна ручка для дверей


Дивіться також


12 декабря 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Автомийка для релаксації

Власна автомийка - це, мабуть, одна з найпоширеніших ідей для бізнесу, яку тільки можна придумати. Здавалося б, складно придумати щось

View

Незвичайний експеримент від компанії Microsoft

Для просування своєї нової операційної системи Windows 8, головна відмінність якої полягає в плитковій інтерфейсі Live Tiles, норвезьке відділення компанії Microsoft

View

Мій тайговий бізнес

Перш ніж розповісти про свій бізнес, я б хотів почати свою розповідь з того, як все починалося.А почав я займатися

View

Не влаштовує товар - створи свій, і зароби на цьому

Перед тим, як заснувати свою компанію MopTop and FuzzyDuck Келлі Форман безрезультатно перепробувала всі наявні на ринку кошти для волосся, дорогі

View

Бізнес план надання транспортних послуг

Сума інвестицій: 350 тис. дол., Термін окупності: 3 роки.Проект розрахований на 37 місяцівПроектом передбачається отримання кредитуСума

View

Танцюючий поні в рекламі телекомунікаційної компанії

Трохи гумору, весела музика і забавні тварини - безпрограшний варіант для практично будь-якої реклами. У цьому впевнена і велика

View

Анімаційні гіфи: нова підсвітка для коліс велосипедів

Взагалі-то анімаційна підсвічування - рухомі картинки-анімашки на колесах велосипеда - це річ модна і відома. Так що особливо

View

Інтерв'ю з Даяною Хадерман

Це інтерв'ю цікаво от з якої точки зору. Його дала жінка, яка зовсім не збиралася займатися ніяким бізнесом. Вона з

View