Тапочки від кутюр

Домашнє взуття «Разгуляєв-Благонравова»... Ці дизайнерські тапочки відшиваються колекціями, як сукні у модних кутюр'є. Кожна колекція - це унікальні дизайнерські ідеї, це культурна подія. Так як є реплікою, відсиланням до тієї чи іншої експозиції в тій чи іншій картинної галереї, наприклад, перша колекція дизайнерських тапочок була відсиланням до експозиції картин Малевича в Російському Музеї.

Крім того, дизайнерське домашнє взуття Людмили Разгуляевой-Благонравовой вперше була представлена не де-небудь, а на Тижня російської моди «Осінь-зима 2006/2007», повідомляє Бізнес-журнал.

А крім того, колекції дизайнерських тапочок була забезпечена хороша (якщо не сказати більше!) преса - публікації в усіх глянцевих журналах Росії, які пишуть про моду.


Де продається така ексклюзивна домашнє взуття?

По-перше, у дорогих і пафосних магазинах обох столиць.

По-друге, дизайнерські тапочки пропонують висококласним готелів в якості сувенірної продукції для особливо дорогих клієнтів готелю.

В третіх. Тапочки потрапили навіть в крамницю сувенірів при Ермітажі...

Скільки ж вкладень було зроблено обладнання та інші «дрібниці» на старті?

Всього 150 тисяч рублів було витрачено на закупівлю необхідного швейного обладнання, для пошиття виробів і матеріал (шкіру високої якості). 300 тисяч рублів - на заробітну плату працівникам. (Над створенням колекцій ексклюзивної домашнього взуття працюють дуже хороші дизайнери і високопрофесійні закрійники).

Всього ж в майстерні у пітерської модниці працюють:

  • три швачки,
  • два дизайнера,
  • закрійник,
  • конструктор.

Ексклюзивна домашнє взуття шиється не просто так, а з урахуванням модних нині домашніх інтер'єрів. Тому, отшивая колекцію тапочок, команда дивиться не тільки на картини в музеї, але й на каталоги. Показують пафосні «ремонти».

Адже це саме їх власники (тобто, господарі свежеотремонтированных квартир, що потрапили в каталог) можуть зацікавитися ексклюзивної домашньої взуттям і прийняти рішення про покупку.

Ексклюзивна домашнє взуття «Разгуляєв-Благонравова» шиється колекціями, як сукні у модних кутюр'є.Дивіться також


18 сентября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Наукові досліди за передплатою для маленьких розумників

Пам'ятайте культові радянські набори: «Юний астроном», «Юний біолог» і так далі? .. Особливим пошаною користувався дефіцитний прибалтійський набір «Юний

View

Квіти - вогнегасник

Квіти - прекрасний подарунок. Вони змушують добреть серця розгніваних дружин. Вони змушують світитися радістю коханих жінок.

View

Розумні навушники з Японії: грають музику під настрій Господаря

В Японії створено чудо-навушники під торговим ім'ям Neurowear Mico, які, будучи надіті на голову Господаря, вміють «вгадувати» його емоційний фон

View

Рукодельческая ідея: Бізнес на домашньому рукоділлі

Вероніка Лозано - мама трьох дітей з Кингвуда, яка перетворила своє хобі в успішний бізнес на рукоділлі. Вероніка любити

View

Хоспіс для домашніх тварин

Смерть домашнього вихованця дуже важко переживається не тільки їх господарями, але і усіма членами сім'ї, в якій він жив. Особливо

View

Кошерна бейсболка

Будь-яка звичайна людина зможе відрізнити віруючого єврея за спеціальною круглій шапочці, яку носять на голові всі

View

Суперобкладинка-чохол для читалки імітує високу класику світової літератури

Читають люди розділені тепер на два табори - «технократи» і «романтики»: ті, хто віддає перевагу високі

View

Готель для комах

В квітні 2011 року в Парижі з'явився готель для комах під назвою Insectopia. Готель для плазуючих, літаючих

View