Шукайте сезонний заробіток Почніть вирощувати волоські горіхи

У наш час більшість бізнесменів-при пошуку бізнес ідеї рвуться в самі конкурентні ніші, упускаючи при цьому вузькі спеціалізації, до яких, і ставитися вирощування, і збут волоських горіхів.

orehiОдним з основних плюсів даного напрямку є те, що попит на цей корисний продукт зростає з кожним роком, але бізнесменів, які займаються вирощуванням в промислових масштабах не так вже й багато. Чому? По-перше, це чисто сезонний бізнес, багато хто не готові чекати, і сподіватися що буде урожай і що отриманий прибуток виправдає очікування. По-друге, відсутність площ під посадку.

У чому ж корисність волоських горіхів? Вони з давніх часів визнані як найкорисніший продукт на землі. Вони позитивно впливають на роботу головного мозку, і людського організму в цілому.


Навіть вчені рекомендують, тобто кожен день з десяток цих плодів, і тоді ніякі хвороби вам не страшні. Такий горіх в своєму складі містить йод і багато корисних мікроелементів: білків, жирів і вітаміну Е.

Також цей напрямок бізнесу одне з небагатьох, яке можна віднести до пасивного виду заробітку. Так посадивши дерева одного разу, ви зможете збирати плоди протягом багатьох років. Особливого догляду вони не вимагають і відмінно приживаються на території України, Росії та Білорусії.

Найбільшим виробником волоських горіхів є США, а також деякі країни Європи.

Одним з основних напрямків збуту горіхів є медична галузь. З них виготовляють різні лікувальні настоянки.

Як вибрати сорт волоських горіхів?

nutsНікому не секрет, що від вибору правильних сортів цих плодів ви зможете не тільки отримувати хороші врожаї, а й вибудувати структуру дозрівання на різні сезони. Так одним з найбільш популярних сортів волоських горіхів є «Ідеал». Цей сорт не дарма носить таку назву, він отримав його завдяки своїм характеристикам. Так він має тонку шкаралупу, а середня маса ядра складає близько 10 грам. 20 річне дерево може давати плодів на 120кг щорічно. Зазвичай цей сорт починає, приносить врожай вже після 3-х років після висадки. Досвідчені підприємці купують цей вид дерев уже в п'ятирічному віці, щоб швидше вийти на рівень високої врожайності.

«Ідеал» відмінно ставитися до морозів, і витримує температури більше -30 градусів Цельсія.

Але не варто орієнтуватися тільки на один вид. Бажано розбавити свою посадку та іншими сортами горіхів. Так, ще одним популярним сортом можна назвати «Велетень». Свою назву він отримав за розмір плода, вага якого в середньому становить близько 30грамм. Так врожайність даного сорту може досягати і 35центнеров з одного гектара посадки.

Також, важливими параметрами при виборі сорту є:

 • товщина стінки шкаралупи;
 • величина ядра.
 • Так напівпорожні горіхи з товстою шкіркою скупники купують не надто охоче. У народі вважається, що чим тонше стінки горіха і чим більше ядро, тим більш цінний сам продукт. Багато світових вчені намагаються вивести ідеальні в цьому співвідношенні сорту. Так одними з них є французький сорт - «Франкетті». А в Каліфорнії і зовсім вивели горіх з так званої паперовим типом шкаралупи - «Сайту Роса Софт Йшов». Він також є досить врожайним, від правда невідомо як він поставиться до нашого клімату, і плюс до всього він буде знищуватися нашими пернатими, які справляються і з нашими сортами горіхів.

  Технологія вирощування

  plodyПеред висадкою волоські горіхи вимагають серйозного догляду за землею, в якій вони будуть рости. Ваша посадка буде довговічною. Якщо у вас глиниста місцевість вам потрібно буде використовувати органічні добрива щоб трохи розпушити її і налагодити систему вступу і відходу води.

  Зрозуміло, що перед висадкою ділянку потрібно очистити від бур'янів і можна прокультивувати ділянку.

  Технологія:

  1.) Висаджуйте ряди в напрямку північ-південь, це дозволить домогтися гарного освітлення в денний час.

  2.) Схема посадки на нормальному грунті звичайно 5х5м. На бідних грунтах бажано робити відстані побільше близько 7х7м. Але при виборі даної схеми вам в першу чергу потрібно орієнтуватися на розміри верхній частині дерева того чи іншого сорту горіхів.

  3.) Яма робиться розмірів 50 см в діаметрі і близько 70 - 75 см в глибину.

  4.) В яму висипають добрива, які повинні відстоятися протягом 2-х днів. На 12 - 15 кг перегною додають близько 50 грам фосфорних добрив і 25 грам калійних. Після чого Дода трохи землі і заливається водою об'ємом 35 - 45 літрів.

  5.) Одночасно з підготовкою ділянки саджанці поміщають у воду на два дні.

  6.) Висадка саджанця, коріння якого засипають пухкою землею. Після чого поливають 35 літрами води. Для кращого заощадження вологи можна посипати біля місця посадки сухою травою.

  Ринки збуту волоських горіхів

  Зараз у Європі, Україні та Росії дефіцит цих плодів. Їх не потрібно рекламувати і часто скупники самі вас знайдуть. Напевно ви бачив в газетах оголошення про скупку або ж на місцевих ринках людей, які ходять з табличками «Куплю волоські горіхи дорого».

  Рентабельність цього бізнесу дуже висока. Так дерево віком близько 8 років може давати врожай - 18 кг. Враховуючи те, що на 1 га землі можна посадити близько 180 - 220 дерев, то навіть при поганому розкладі можна зібрати близько 3,2 тонни. Закупівельники за 1 кг продукту дають близько $ 1 - $ 2. Так за один сезон з одного гектара ви зможете заробити близько $ 3200 - $ 6400. При цьому ваша прибуток буде зростати. Враховуючи, що це практично пасивний дохід, то погодьтеся це зовсім непогано.

  Крім того що це екологічно чистий бізнес, він розрахований не на одне покоління. Так посадивши в Україні 5 га волоських горіхів, за сезон ви зможете отримати річну зарплату менеджера або програміста.

  Корисними властивостями володіє кора і листя даної рослини, які застосовуються у фармакології.

  Дивіться також


  23 октября 2019 года

  Google просуває свій браузер за допомогою ігор

  27 лютого компанія Google представила свій новий проект, розрахований

  Бюджетна рекламна кампанія Нової Зеландії по залученню туристів

  Нова Зеландія була перейменована в Середній Схід Найкраща

  Можливо Вас зацікавить

  Робот для хворих дітей

  Ми не раз говорили про те, що за вікном двадцять перше століття - вже той час,

  View

  Бізнес ідея оптова торгівля тканинами

  Ще 15 років тому, практично в кожному будинку була швейна машинка, якою активно користувалася кожна господиня. З

  View

  Брендовий секонд-хенд

  Шведська марка одягу Filippa K вирішила продовжити життя своїх речей, дозволивши їх власникам продавати речі в спеціальний

  View

  Дизайн килимів як домашній бізнес

  Carpet Sculpture International - портал, який пропонує ліцензії всім бажаючим зайнятися дизайном килимів як бізнесом або для

  View

  Модний одяг для інвалідів

  У сьогоднішньому Західному цивілізованому світі інваліди сприймаються як рівноправні члени суспільства. У сьогоднішньому цілізованном суспільстві всі архітектурні та містобудівні проекти реалізуються

  View

  Підсумки новорічного конкурсу

  Отже, визначилися призери новорічного конкурсу, влаштованого ідейними сайтами Cool Idea, BizTimes і спільно з журналом «CEO», видавництвом

  View

  Паркова лава і резервуар для збору дощової води 2 в 1

  Навіщо потрібна лава в парку, яка буде збирати і накопичувати дощову воду? Для поливу газонів - ось відповідь! А як

  View

  Благодійний проект монетизує і заохочує всі ваші добрі вчинки

  Засновник стартапу Blue Dot прийшов до своєї ідеї бізнесу так. Колись він працював у благодійному проекті, який заробляв гроші

  View