Спеціаліст по догляду за курми як новий спосіб заробітку

Америка - дивовижна країна, тільки тут можуть з'являтися такі професії, як консультант по сну або фахівець з догляду за курми. Подібно выгульщику собак, спеціаліст по догляду за курми стежить за домашніми тваринами під час відсутності господарів.

Компанія Just Us Hens, що пропонує свої послуги по догляду за курми на час відпустки господарів, з'явилася в Портланді в травні місяці.

Її організатори - два фермера Ронда Пиаски, 43 і Шерон Роуланд, 35 (Rhonda Piasecki, Sharon Rowland). Дві подруги шукали для себе концепцію простого і зрозумілого бізнесу в сфері фермерства. У обох були свої плани та очікування: у Пиаски загострилася астма, і їй потрібна була робота на свіжому повітрі, а Роуланд вирішила більше часу проводити зі своїм трирічним онуком, який дуже любить домашніх тварин.


Ідея організації незвичайного бізнесу виникла у чоловіка Шерон Роуланд, він запропонував надавати послуги по догляду за курми подібно сервісу по догляду за домашніми тваринами або дітьми. Ідея сподобалася, тим більше, що в Портланді багато жителів розводять курей.

У жінки-підприємниці завели блог, а в липні запустили повноцінний офіційний сайт компанії Just Us Hens. Клієнтів у компанії, що пропонує новий вид сервісу місцевим жителям поки не багато, але фермери сподіваються, що з часом справи підуть краще.

І на те є об'єктивні причини: по-перше, їх компанія вже має хорошу репутацію і «чутки» про незвичайному сервісі поширюється по місту дуже швидко, а по-друге, зростає кількість городян, які займаються розведенням курей.

Розцінки у починаючої компанії, що пропонує поки тільки сезонні послуги, невисокі -$15 варто разовий візит фахівця по догляду за курми, $25 - виклик ветеринара додому, $50 - годинна консультація по фермерства в міських умовах.

Підприємці сподіваються, що їх незвичайний і єдиний в Портланді сервіс по догляду за курми буде розвиватися, обростати постійними клієнтами і дуже скоро почне приносити прибуток. Адже їм подобається справа, якою вони займаються, і змінювати сферу діяльності вони поки не мають наміру.

Спеціаліст по догляду за курми як новий спосіб заробіткуДивіться також


25 января 2020 года

Мобільний додаток попереджає про граді: зовнішня подушка безпеки для авто

Американська компанія під назвою Hail Storm

Футурологічний концепт: фотоапарат майбутнього

Мімі Цзоу (Mimi Zou), художниця і дизайнер,

Антиаллергенная прибирання будинку і «антиалергенний клінінговий консалтинг»: шоу креативних підприємців

Цей клінінговий бізнес дійсно виглядає як «шоу» креативних підприємців, які

Дезінфектор води: викупався сам - дай скупатися іншому

Японці створили новий як завжди чудовий продукт -

Можливо Вас зацікавить

Он-лайн платформа конструктор взуття: зроби сам кросівки - собі та іншим

Італійське взуття - це культова взуття. (Особливо в Росії). Хто не хоче спробувати себе в ролі «італійського» взуттєвого дизайнера

View

Кафе - художня студія

Кафе у Ванкувері Raw Canvas - це незвичайне кафе в загальноприйнятому розумінні цього слова. Це якийсь гібрид заклади громадського харчування та

View

Енергетичні яйця

або що так приваблює туристів в Китаї Весна, авітаміноз, медики радять приймати вітамінні комплекси і їсти

View

Сексуальну білизну для ніг

Кілька років тому в радянські часи серед російських жінок було популярно носити так звані сліди на

View

Підготовка персоналу до роботи

На думку деяких фахівців, концепція навчається організації дещо знижує значення навчання (тренінгу, ретренінга і т.д.) співробітників у вузькому сенсі цього слова,

View

Фірма з Піднебесної розробила ноутбук

Фірма HiVision в ході завершилася недавно виставки побутової електроніки Internationale Funkausstellunga (IFA) продемонструвала ноутбук, який, як прогнозується, буде коштувати не

View

Голубина пошта з стьобом

Всі знають - що таке голубина пошта. Ще в часи Другої Світової війни дресировані голуби служили в армії - їхній

View

Креативна зовнішня реклама магазину коміксів ComicShop

Ми звикли до того, що навіть креативна реклама рідко виходить за рамки обраного рекламного формату. Таким чином, відрізняється, в

View