Розумний браслет з технологією швидкочитання

Найвідоміша, патентована технологія швидкочитання - це технологія Spritz's speed reading technology. Швидкочитання за технологією Spritz пропонувалося раніше тільки до таких товарів як розумні годинник, так смартфон - фірми Самсунг. А ось тепер вийшов у продаж розумний браслет, який підтримує ту ж саму технологію - Spritz.

Розумний браслет для швидкочитання називається Uno Noteband. З його допомогою (тобто з допомогою вбудованої в нього технології Spritz, звичайно) ви можете прочитати 600 слів за хвилину. Новий винахід робить непотрібним таку процедуру як «сидіння в телефоні».

А саме: все, що ви хочете прочитати, все, з чим ви хочете ознайомитися - коли дістаєте свій смартфон, тепер буде виводитися на екранчик з, як кажуть по-старому - «біжучим рядком».

Цей екранчик тим не менше - всього лише розміром в одне слово (так - одне слово, а не один рядок!) цей екранчик і є - головна видима частина розумного браслета Uno Noteband.

Чи бажаєте ви перевірити пошту, прочитати коментарі до своїх і чужих постів, отримати повідомлення в чаті - все це швидко, без втрати часу ви зробите не за допомогою телефону, а з допомогою розумного браслета Uno Noteband.

Повторимо, що за швидкість читання відповідає вбудована в браслет технологія швидкочитання - Spritz's speed reading technology.

Що таке ця технологія швидкочитання?

Технологія візуально розбиває текст на слова і подає нашому оку - рівно по одному слову на крихітний екранчик. Але це ще не все! Технологія знає - куди дивиться наше око, коли шарить по графічному зображенню слова і саме в тому ідеальному місці малює візуальну ж крапочку для концентрації уваги - вона, ця точка, називається «точка оптимального розпізнавання візуальної інформації».

Ну а потім вже починається стрімінг - подача слів, потік слів, їх прокрутка на екранчику. Все це насправді просто: саме так раніше, діти читали «з указкою» або з лінійкою - коли ще тільки вчилися читати. Власне читали вони - «тикаючи в книжку пальчик» - дитячий пальчик заміняв ручку, олівець, лінійку, указку...

Технологія швидкочитання Spritz's speed reading technology: ласкаво просимо в дошкільне дитинство, хом'ячки!

Її творці, між іншим, ставлять перед собою амбітну мету - щоб незабаром 15% всіх читаються людьми текстів читалися методом швидкочитання з допомогою ось таких технологій як Spritz's speed reading...

Ми ж, у свою чергу, хочемо зауважити, що набагато, набагато більша кількість текстів, які нам доводиться читати щодня - «заслуговують» цієї долі. Приблизно... 85% текстів, на наш смак. І навпаки, лише 15% читають людьми текстів (а точніше - не читаються з-за великої кількості трешу) заслуговують вже без жодних лапок того, щоб їх читали звичайним старовинним способом, тобто - уважно, проявляючи до них (і до їх авторам) повага!

Слухати неуважно, читати упівока

Звідки взялася ця потреба? Чому технології швидкочитання (зокрема, знаменита технологія Spritz's speed reading technology) все-таки затребувані на ринку у нас, споживачів? Чим ми зайняті, що нам ніколи читати повільно? Прибираємо сіно? Приймаємо пологи у отари одночасно ягнящихся овець? Виховуємо дюжину своїх хлопців?

Відповідь очевидна - занадто багато «сміттєвої» та й просто бридко спрацьованої інформації нам доводиться пропускати через себе щодня - це така у нас тепер «робота». Читати бездарні неграмотні тексти. Ми стали вчителі, які перевіряють зошити, але яким, на відміну від тих же вчителів, за перевірку зошитів» окремо не доплачують! Вважається, що прочитати сто дурних і жахливих реклам на день - це нормально. Ні, це НЕ нормально.

От би повернути нам усім ті часи, коли жила-була дівчинка на величезній крижині в російській Сибіру і писала, між іншим такі ось чудові листи:

«Влітку у нас тепло - мінус тридцять. А ввечері всі загортаються в шкури, п'ють спирт для здоров'я, і тато читає газету вголос. Це справжня газета! Їй уже сорок років, але вона майже вся ціла. Там написано, що скоро ми будемо жити ще краще».

(Сергій Білоусов «Смертельна каструля або повернення Печенюшкина» (с))

А поки ми живемо не на крижині, розумний браслет Uno Noteband з вбудованою в нього технологією швидкочитання Spritz знадобиться кожному жителю мегаполісу.


Дивіться також


29 ноября 2021 года

Можливо Вас зацікавить

Дитячий майданчик для собак

Ця історія успіху підприємниці з Нью-Йорка Гейл Норд (Gail Nord) привертала до себе увагу всіх ЗМІ

View

Гроші з соусу

Соуси стали незамінним додаванням до страв на кожному столі.Своїм прекрасним смаком і різноманітністю вони можуть

View

Настінна фотокнига

Алгоритму успіху тих чи інших ідей бізнесу поки що не існує. Іноді прості або навіть абсурдні ідеї втілюються в досить

View

Дитяча ігрова кімната з сюрреалістичним інтер'єром

Успіх британському архітектору, дизайнеру і художнику в стилі стріт-арт - Morag Myerscough приніс спільний проект пересувного «тимчасового» кафе, створеного

View

Багатофункціональна рукавиця для миття посуду

Чарлі Браун задався метою знайти кращий спосіб миття посуду, після того як годинами драїв каструлі в університетському клубі.

View

Телефонна послуга від fonolo.com

Всі, хто хоч раз стикався з проблемою дозвону у великі компанії, гідно оцінять послугу "Deep Dialing" компанії ресурсу в Торонто

View

Інвалідні візки, керовані за допомогою мови

Людям, які доглядають за інвалідами в інвалідному візку добре відомо, як важко надавати допомогу, намагаючись не дати їм відчути себе неповноцінними

View

Печиво, що збільшує розмір грудей

Японці, як завжди попереду планети всієї, і на цей раз вони знайшли спосіб, як збільшити груди без пластичної хірургії.

View