Створіть свою колекцію одягу

Яка дівчина чи жінка не мріє стати дизайнером одягу і носити свої творіння. На жаль, не всі можуть втілити свої фантазії в готове плаття.

Imagine This - Нью Йоркська компанія, яка випустила продукт під назвою Дизайнерське портфоліо, здатний допомогти будь-якій дівчинці втілити свою мрію стати модним дизайнером. Тепер кожен може дійсно конструювати власний одяг.

Дизайнерське портфоліо включає все необхідне для дизайну, в тому числі, зразки матеріалу, олівці, Скетчбук (альбом ескізів), запитальник для дівчинки та її батьків, щоб вловити деталі. Дівчатка можуть вибирати з колекції органзи, тафти, шармез, шифону та інших матеріалів той зразок матеріалу, який підходить їм.

Наступний етап - це процес створення дизайну.

Потім етап спільної роботи з ведучим Нью Йоркським дизайнером моди, який втілить ваше бачення і фантазії безпосередньо в готовий одяг.

Професійні дизайнери та дизайнери-аматори проконсультують вас з усіх питань, що стосуються кольору, фактури і можливості втілення дизайну в готовий виріб. Кінцевим результатом стане виготовлений і пришитий власноруч молодим дизайнером іменний лейбл.

Процес отримання Дизайнерського портфоліо займає за часом 1-2 тижні, і 8 тижнів проходить від моменту затвердження дизайну до доставки готового виробу.

Компанія також може організувати професійну фотосесію для перспективних молодих дизайнерів у Нью-Йорку чи Лос-Анджелесі (не безкоштовно, треба думати Ржунимагу). Варто Дизайнерське портфоліо 895 дол.

Створіть свою колекцію одягу

Створіть свою колекцію одягу

Створіть свою колекцію одягу

f2.gifДивіться також


29 ноября 2021 года

Оригінальна ідея в сфері охорони здоров'я: Креативна пов'язка для перелому

Що може бути гірше перелому, який

Незвичайне кафе з котами

І ще одна оригінальна бізнес ідея

Можливо Вас зацікавить

Масовий гіпноз від Hyundai

Кожен психолог і маркетолог знає, що кращий спосіб змусити людину щось зробити - це заборонити йому це

View

Шоколадні репродукції

Керр Данлоп і його дочка Фло Брагтон кондитери придумали унікальний бізнес, вони створюють шоколадні шедеври - репродукції

View

Цікава постери на гаражні ворота

Незважаючи на те, що дизайн сучасних будинків стає все складніше, цікавіше і красивіше, гаражі залишаються нудними і

View

Тенденції управління бізнес-процесами

IDS Scheer представляє результати аналітичного дослідження російського ринку управління бізнес-процесами: «лікнеп по BPM в Росії проведений - безграмотними в

View

Одяг для собак - бізнес план інтернет магазину

Одяг для собак - це одне з нових і популярних напрямків в зооіндустрії.Вона виконує, перш за все, свою

View

Дівчина підліток мільйонер

Дивно, але жоден з мільйонерів ніколи не розповідає про те, як заробив свій перший мільйон.Другий, третій

View

Техніка креативності: Як можна дрібніше

Типовий діалог: Чоловік (з кухні): тобі цибулю нарізати часточками або кубиками? Дружина: (не відриваючись від телевізора): Як можна дрібніше! Так...,

View

Історія успіху Ferrari

Автомобільний світ завжди був насичений вельми красивими словами, які начебто дуже довго придумували талановиті люди для того,

View