Розумний спортивний костюм для ефективних тренувань

З покон віків відомо, що рух - це життя, активний рух - це здорове життя. Проблема сучасних жінок у тому, що вони часто ведуть сидячий і малорухливий спосіб життя, покладаючись на досягнення науки і техніки, тобто модні девайси, які обіцяють за кілька місяців або навіть днів створити ідеальне тіло і фігуру. Але, на жаль, ні правильне і здорове харчування, ні тим більше косметичні процедури по догляду за тілом, ні навіть масаж і міостимуляція поодинці не зможе забезпечити здоров'я і красу тіла. Регулярні, а краще щоденні заняття спортом - ось запорука здоров'я і краси.

Але заняття спортом вимагають не тільки часу, а й певних зусиль, які далеко не всі і завжди готові докладати. Куди легше купити собі якийсь «магічний» фітнес-прилад, лежати на дивані, не обтяжуючи себе походами в спортзал і чекати «приголомшливих результатів.


Насправді, всі ці чарівні прилади, девайсики і масажери ефективні тільки при поєднанні їх з активними і регулярними тренуваннями. Саме для тих жінок, які мріють про ідеальну фігуру і розкішному тілі і при цьому розуміють, що досягти успішних результатів вони можуть лише з допомогою активних занять спортом, дизайнер Кріс Велла розробила «розумний» спортивний костюм Activation Suit, значно підвищує ефективність спортивних тренувань.

Activation Suit стимулює різні групи м'язів, примушуючи їх інтенсивно працювати, підвищує загальний тонус м'язів, усуває целюліт, стимулює кровообіг, запобігає різні мікротравми і розтягування, готуючи м'язи до навантаження, розслабляє і охолоджує тіло після тренування. Крім того, костюм Activation Suit забезпечений спеціальними датчиками, що дозволяють контролювати і записувати режими і результати, аналізуючи їх ефективність.

Ефективність костюма Activation Suit обумовлена особливою технологією, яка дозволяє «вмонтувати» в костюм міостимулятори. Це можливо завдяки шаруватої структурі костюма - перший шар містить волоконно-оптичний кабель і на ньому розташовані всі кнопки для активації доступних режимів і функцій, другий шар - містить вбудовані мікрокомп'ютери, що дозволяють визначати активні точки, записувати і аналізувати ефективність, третій шар містить міостимулятори, які підвищують ефективність тренувань в рази, допомагаючи дістатися до самих глибоких м'язів, які важко опрацювати звичайним способом.

Розумний спортивний костюм Activation Suit містить спеціальні сенсори, які змінюють свій колір в залежності від обраного режиму, тобто його користувач завжди бачить які групи м'язів працюють в певний момент.

Спортивний костюм Activation Suit працює від батарей, які заряджаються від спеціальної вішалки, що додається в комплекті.

Ідея створення розумного спортивного костюма, який поєднує в собі всі переваги апаратних технологій для догляду та моделювання красивого тіла грандіозна! Кілька років тому про таке костюмі можна було прочитати лише у фантастичних романах. Сьогодні це реальність багатьох жінок, які мрію про ідеальну фігуру і зовнішність топ-моделі.

Розумний спортивний костюм для ефективних тренуваньДивіться також


22 ноября 2019 года

Клуб собаководів, що допомагає знайти тимчасове житло собаці на час від'їзду господаря

SwapaDog - нова соціальна мережа для власників

Освітній інтернет-проект з рівнем доходів в один мільярд доларів

Одна з останніх тенденцій сучасного інтернет-спільноти

Можливо Вас зацікавить

Шокуюча реклама напою від Pepsi

З початку цього року бренд Pepsi проводить у Великобританії рекламну кампанію під назвою Unbelievable («Неймовірне»), присвячену напою Pepsi Max.

View

Електронний бізнес історії успіху

Ще два роки тому e-commerce було найпопулярнішим словом у щоденному спілкуванні c зарубіжними партнерами. Якщо на

View

Як перемогти конкурентів не знижуючи ціни

Гра зі знижками - популярний спосіб збільшення обсягу продажів серед підприємців.Магазини знижують ціни на товари, позиціонуючи це

View

Білборд, що генерує питну воду, в Перу

Університет інженерії і високих технологій UTEC (Universidad de Ingenier?aTecnolog?a) у місті Ліма (Перу) оголосив про початок прийому заявок

View

Креативна відео-реклама Skype

Як відомо, всі люди люблять історії. А ще більше вони люблять історії, які змушують їх відчувати сильні почуття -

View

EBay Для Російських

Що потрібно для того, щоб заробляти на eBay?Чи потрібні спеціальні знання в області комп'ютерної техніки або комерційну

View

Кишені для зберігання взуття

51-річна Холлі Такер (Holly Tucker) стала винахідником випадково. Ідея її унікального продукту з'явилася також несподівано, як здебільшого

View

Історія успіху Rambler

Є таке містечко в Підмосков'ї - Пущино, відгороджений від решти всього світу океаном лісу.Зовсім невеликий і за площею, і за

View