Розумний спортивний костюм для ефективних тренувань

З покон віків відомо, що рух - це життя, активний рух - це здорове життя. Проблема сучасних жінок у тому, що вони часто ведуть сидячий і малорухливий спосіб життя, покладаючись на досягнення науки і техніки, тобто модні девайси, які обіцяють за кілька місяців або навіть днів створити ідеальне тіло і фігуру. Але, на жаль, ні правильне і здорове харчування, ні тим більше косметичні процедури по догляду за тілом, ні навіть масаж і міостимуляція поодинці не зможе забезпечити здоров'я і красу тіла. Регулярні, а краще щоденні заняття спортом - ось запорука здоров'я і краси.

Але заняття спортом вимагають не тільки часу, а й певних зусиль, які далеко не всі і завжди готові докладати. Куди легше купити собі якийсь «магічний» фітнес-прилад, лежати на дивані, не обтяжуючи себе походами в спортзал і чекати «приголомшливих результатів.


Насправді, всі ці чарівні прилади, девайсики і масажери ефективні тільки при поєднанні їх з активними і регулярними тренуваннями. Саме для тих жінок, які мріють про ідеальну фігуру і розкішному тілі і при цьому розуміють, що досягти успішних результатів вони можуть лише з допомогою активних занять спортом, дизайнер Кріс Велла розробила «розумний» спортивний костюм Activation Suit, значно підвищує ефективність спортивних тренувань.

Activation Suit стимулює різні групи м'язів, примушуючи їх інтенсивно працювати, підвищує загальний тонус м'язів, усуває целюліт, стимулює кровообіг, запобігає різні мікротравми і розтягування, готуючи м'язи до навантаження, розслабляє і охолоджує тіло після тренування. Крім того, костюм Activation Suit забезпечений спеціальними датчиками, що дозволяють контролювати і записувати режими і результати, аналізуючи їх ефективність.

Ефективність костюма Activation Suit обумовлена особливою технологією, яка дозволяє «вмонтувати» в костюм міостимулятори. Це можливо завдяки шаруватої структурі костюма - перший шар містить волоконно-оптичний кабель і на ньому розташовані всі кнопки для активації доступних режимів і функцій, другий шар - містить вбудовані мікрокомп'ютери, що дозволяють визначати активні точки, записувати і аналізувати ефективність, третій шар містить міостимулятори, які підвищують ефективність тренувань в рази, допомагаючи дістатися до самих глибоких м'язів, які важко опрацювати звичайним способом.

Розумний спортивний костюм Activation Suit містить спеціальні сенсори, які змінюють свій колір в залежності від обраного режиму, тобто його користувач завжди бачить які групи м'язів працюють в певний момент.

Спортивний костюм Activation Suit працює від батарей, які заряджаються від спеціальної вішалки, що додається в комплекті.

Ідея створення розумного спортивного костюма, який поєднує в собі всі переваги апаратних технологій для догляду та моделювання красивого тіла грандіозна! Кілька років тому про таке костюмі можна було прочитати лише у фантастичних романах. Сьогодні це реальність багатьох жінок, які мрію про ідеальну фігуру і зовнішність топ-моделі.

Розумний спортивний костюм для ефективних тренуваньДивіться також


23 июля 2019 года

Клуб собаководів, що допомагає знайти тимчасове житло собаці на час від'їзду господаря

SwapaDog - нова соціальна мережа для власників

Освітній інтернет-проект з рівнем доходів в один мільярд доларів

Одна з останніх тенденцій сучасного інтернет-спільноти

Можливо Вас зацікавить

Віртуальні подарунки - копії відомих статуеток

В епоху інтернету та соціальних мереж небувалу популярність отримали всілякі мобільні додатки, які дозволяють користувачам дарувати віртуальні подарунки, посилати листівки і

View

Тактильний поводир для сліпих

Винайдено унікальний тактильний поводир для сліпих. Він являє собою паличку для прогулянки, яка за допомогою сенсорного пристрою визначає розташований попереду

View

Бібліотека в телефонній будці

Як ще можна використовувати непотрібні телефонні будки? На сайті ми описували незвичайну ідею перетворення по суті телефонної будки

View

Незвичайна концепція готелю: Стиль, секс і суп

Нещодавно ми писали про якесь Готелі Х в Нідерландах, який скуповує старі меблі у місцевих жителів для

View

Собакотерапія для студентов

Життя ПОВНЕ стрес, и з ЦІМ Важко НЕ Погодитись. Кожному ПЕРІОДУ життя характерних свой стрес: учням -

View

Інноваційний фотоапарат-караоке для крику як психотерапевтична методика

У наше з вами життя увійшло нове корисний винахід: інноваційний караоке для крику - Screamotron 3000, спеціальний «фотоапарат-бумбокс-караоке-тренажер» для сеансів

View

Бізнес ідеї № 66. 10 найбільш незвичайних винаходів 2007 року

Все-таки як чудово, що всі ми читаємо одні й ті ж західні блоги. Пару тижнів тому натрапила на чудовий пост

View

Робочий стіл-тераріум

Той, хто знає класичне значення слова «тераріум», багато здивується - навіщо фрилансеру, який втік з колективного

View