Роботи-манекени

Корпорація IMD Communications випустила в світ серійну партію роботизованих манекенів для магазинів ОдЗ в Південній Кореї. Але це тільки початок захоплюючої історії ....

Це «терракотовое воїнство» з розкосими очима, вміє ходити по подіуму і красуватися в нових гламурних луках від провідних одежних брендів - на заздрість споживачкам, що мріють про обновки.

Серійна партія нових південнокорейських манекенів від IMD Communications вражає уяву ось ще що. Асортимент роботів манекенів складається з трьох видів. Три види манекенів присвячені трьом індуїстським божествам і пойменовані в їх честь. Більше того, поведінка кожного з трьох типів роботів манекенів запрограмовано так, щоб імітувати типова поведінка кожного конкретного з трьох індуїстських божеств.


Endrani, Dipani і Marian. Божества - жіночі. Чому? Все дуже просто: у світі найбільше одягу та аксесуарів споживають саме жінки, от і манекенів більше виробляється - жіночих.

У кожної з трьох богинь (вибачте, роботизованих манекенів) свій характер і «стайл».

Endrani - красуня бальзаківського віку, світська левиця, від шпильки до шпильки, а також: від гудзиків до капелюшка - виливає суцільну елегантність і Досконалість. Це - Рената Литвинова південнокорейського лялькового бомонду.

Dipani - розумниця, щось середнє між «семінаристом у жовтій шалі» і «академіком в очіпку». Але аж ніяк не «синя панчоха». Людина, що розбирається в темі «архетипи жіночих божеств», відразу ж визначить її як типаж мудрої Афіни, чия сова мудрості вилітає, як відомо, опівночі.

Це - Джейн Остін лялькової вітальні. Або, якщо хочете, Герміона Грейндж, Катерина Дашкова або, взагалі, Авдотья Смирнова.

Ну і, нарешті, Marian. Спортсменка, комсомолка і просто - красуня. Олімпійська лижниця і «дівчина з веслом» (яким і прикласти може). Загалом, це - Гонорія Глоссоп світського суспільства південнокорейських роботизованих манекенів ... (Добре, що поки на неї не знайшлося жодного Берті Вустера з компанії роботизованих молодих людей ...)

З колекції архетипів жіночих божеств басейну Егейського моря, ця - зрозуміло, невинна мисливиця і чоловіконенависниця - Діана.

Так і уявляємо собі розмови між вишуканим світським гуртком електронних подруг:

Endrani, звертаючись до Dipani: «Серденько, ну до чого тобі цей автентичний лижний костюм? Ти в своєму розумі чи в Marian-іншому? »...

Так коли ж світська хроніка зарясніє фотографіями з подіумів, прийомів і вечорів? Розповідаємо. Юні леді- «пош» з'являться поки що - тільки в найдорожчих одежних бутиках Південної Кореї. Але можливо, в майбутньому, вони удостоять своєю увагою і які-небудь благодійні розпродажі в магазинах для:

  • lower middle class,
  • managerial class
  • і навіть, можливо що й - working class

Особливо якщо дівчата під час завершення своєї освіти в Оксфорді та Кембриджі - переймуться «лівими» ідеями і стануть симпатизувати соціал-демократам.

Хто його знає - цей штучний інтелект? .. За Endrani не ручається, але ось що стосується Marian і особливо - Dipani ... Знаємо ми цих інтелектуалок і борців за жіночу рівноправність ...

Роботизовані манекениДивіться також


23 октября 2019 года

Таємні прийоми магазинів або наскільки клієнти слабкі в математиці

Уявіть, ви зайшли в кафе і вам запропонували 2

Перша в історії реклама - відеогра, керована з мобільного телефону, від Publicis Groupe

Розвиток технологій не стоїть на місці.

Можливо Вас зацікавить

Ідея бізнесу на домашніх вихованців: настінні ліжка для кішок

Виявляється, проблема пошуку місця для домашніх улюбленців без шкоди для інтер'єру вирішується дуже просто. Дизайнер з

View

Лак для нігтів проти наркотиків, які використовують ґвалтівники

Сьогодні ми поговоримо про те, #чемлюдиживы - на прикладі - за океаном, а ще точніше -

View

Музей розбитих сердець

Цю ідею придумали два художника Олинка Вістіка і Дразен Грубізік. Музей розбитих сердець - це переносна виставка, тема якої -

View

Казкові парасолі

Якщо ви втомилися від сумній, дощовою, осінньої погоди і нудних, сірих, одноманітних парасольок, то зайдіть на сайт Twilight Umbrellas

View

Штани барабан

Це винахід поєднується з будь-якими брюками і надівається на штани так, щоб оточуючі нічого не помітили. Таким чином,

View

Інтерактивна рекламна кампанія від Mercedes-Benz

Французький підрозділ відомого автоконцерну Mercedes-Benz запустило незвичайну інтерактивну рекламну кампанію під загальною назвою «Відчуття» (Sensations). Кампанія ґрунтується на одному 90-секундному

View

Джинси з евкаліпта

або тренд: дерев'яний екологічний денім Як відомо (тепер це буде відомо і вам) легка промисловість (швейна промисловість)

View

Недільна банківська школа

Один з бостонських банків відкрив недільну фінансову школу для дітей своїх клієнтів. Співпраця фінансових організацій з вищими освітніми установами - уже звичне

View