Індексування пошуковими машинами

Індекс пошукової машини - це база даних мережевих ресурсів, яка постійно оновлюється і модифікується з урахуванням того, наскільки часто пошукові боти виявляють нові сторінки або зміни у вже існуючих сайтах.

Зміна - це зміна контенту, поява нового посилання або зміна системи посилань. Якщо сайт новий, то необхідно якийсь час, що б він був проіндексований пошукачем - тільки після цього можна сподіватися зустріти його в результатах пошуку. Період індексації займає від 2 днів до двох тижнів і тут все залежить від конкретної пошукової системи.

Наприклад, за статистичними даними, найвища швидкість індексації у Googl'а. Індексація відбувається наступним чином - бот знаходить сторінку і порівнює її вміст з тим, що йому про неї відомо.


Якщо сторінка тільки народилась на світ, то вона з'являється в індексі, як нова сторінка, якщо ж у ній старий контент, то бот відправляється по своїх справах далі і нічого не робить. Схематично все виглядає просто.
Але для того, що б сайт максимально був проіндексований, необхідно створити дружній для бота інтерфейс, а це значить - код сайту повинен задовольняти параметрам, які дозволять боту забратися по посиланнях з Index-сторінки в глиб сайту. Для цього треба прагнути дотримуватися ряду умов, серед яких треба назвати, по-перше, глибину посилань. Дуже добре індексуються сторінки, де, навіть до найдальшої, можна дістатися за три переходи з головної, а якщо такої можливості немає, то корисно створити карту сайту.

По-друге, якщо Ви хочете, щоб була проіндексована вся сторінка цілком, то вигідно її робити не дуже об'ємною, тому бот індексує тільки перші 100-200 кб. тексту. Ну й у третіх - пошукачі не завжди розуміють скрипти і, якщо навігація ними перевантажена, то бот, швидше за все, не стане добре індексувати сайт в глибину. Тому, доцільно зробити альтернативні html-посилання. Наостанок треба сказати, що чим більше зовнішніх посилань має сайт, тим швидше він буде переіндексувати.

Дивіться також


18 ноября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Вікно в майбутнє від компанії BMW

Проект компанії BMW під назвою «Вікно в майбутнє» (Window Into the Near Future), запущений в Нью-Йорку

View

Модна ідея: Сукні з секретом для вагітних

З настанням вагітності жінці доводиться замислюватися про зміну свого гардеробу. Проблема ця не стільки пов'язана з пошуком підходящої

View

СМС-історія в свитках

Стартап під назвою Tx.to пропонує романтичним (а може бути - педантичним? А то й просто - схильним

View

Як відкрити свій книжковий магазин

Реєстрація для книжкового магазину - це стандартне ТОВ.Коштує ця процедура: від 3 до 4 тисяч рублів.Звичайні формальності (санепіднагляд і

View

Обличчям Pepsi Max став британський маг-ілюзіоніст Динамо

Бренд Pepsi Max, під яким компанія PepsiCo випускає низькокалорійну колу без цукру і яка виступає в якості альтернативи звичайному і дієтичної

View

Бізнес-ідеї в інтернеті

  Ідея інтернету - сама по собі красива (це пояснив нам ще Стів Джобс) і до того ж - екологічна. Тому

View

Знижки за часті відвідування фітнес-клубу

Ця рекламна ідея реалізувалася в програмі під назвою - Fitmob і має місце поки тільки в Сан-Франциско. Суть рекламної

View

Помилки при установці лічильників статистики

1.Установка великого числа лічильниківДуже часто в інтернеті зустрічаються сайти, обвішані, як новорічні ялинки, лічильниками статистики: лічильник Рамблер TOP100, Лайвінтернет, Спайлог,

View