Фітнес в парках для матусь з дітьми

Мама-підприємець Крістен Хорлер (Kristen Horler) організувала свій бізнес на спорті після народження дитини. Кваліфікований спортивний інструктор не могла сидіти вдома цілий день, займаючись тільки домашніми справами, а й вийти на роботу на повний робочий день вона не могла зі зрозумілих причин.

Другою проблемою, яка турбувала молоду маму, була її розплився фігура - абонемент у фітнес-клуб коштував дорого, не дешевше коштували і послуги няні.

Рішення проблеми прийшло просто - вона стала займатися фітнесом в парку, поєднуючи прогулянку з дитиною і заняття спортом. Поступово до Крістен стали приєднуватися інші молоді матусі, що гуляють в парку з дітьми, які також хотіли відновити свою фізичну форму після пологів.


Крістен Хорлер організувала спортивний клуб для мам і дітей, який назвала Baby Boot Camp.

Зараз фітнес-табір для матусь з дітьми Baby Boot Camp є однією з найбільш швидкозростаючих франчайзингових мереж США, у компанії вже 140 франчайзингових точок по всій країні, а також у Канаді та Австралії. Франшиза Baby Boot Camp коштує $ 3,000, і стартові вкладення мінімальні: оскільки більшість занять проходить у парку, то спеціального обладнання та приміщення не потрібно. Франчайзерами є такі ж молоді мами, як Крістен Хорлер, вони хочуть привести себе у форму, допомогти іншим мамам зробити це і заробити на цьому.

Основною перевагою фітнес-табору для матусь з дітьми Baby Boot Camp є доступність у всіх сенсах - дешева вартість занять в порівнянні з дорогими фітнес-клубами і можливість приходити на заняття з дітьми.

Всі заняття проходять на свіжому повітрі в парку, куди мами приходять разом зі своїми дітьми. Поки діти мирно сплять у своїх колясках, їх мами старанно займаються своєю фізичною формою, в програму занять, які тривають від 55 хвилин до 75 хвилин, входять вправи з йоги, пілатесу, кардіотреніровки і розтяжка.

Все, що потрібно для тренувань - це килимок і пляшка води. Цікаво, що заняття для мам з дітьми проходять в будь-яку погоду, перешкодити їм може лише проливний дощ або торнадо.

Інструктори радять відвідувати заняття 3-4 рази на день, мінімальний термін -12 тижнів. Крім групових занять у таборі передбачені й індивідуальні тренування з персональним інструктором.

Ідея організації фітнес-табору для матусь з дітьми в парках приваблива тим, що вона проста в реалізації, не вимагає великих стартових вкладень в приміщення і обладнання, і наявністю величезного попиту на такого виду послуги. Зростання народжуваності, незважаючи на фінансову кризу, значно збільшився не тільки в Америці, але і в усьому світі, а значить, потенціал і перспективи у такого бізнесу великі.

fitmom.jpg

orakul1.gifДивіться також


09 апреля 2020 года

Комп'ютерна програма діагностує аутизм в Малишкова віці

Аутизм & mdash; діагноз 21 століття. Однак, в Росії проблема аутизму

Знімальний павільйон, перетворений в тематичний парк «Сайлент-Хілла»

Голлівудська кіностудія як ... платний тематичний парк для

Маркетингове кафе як новий вид просування

Ми вже писали про японському ресурсі Sample Lab,

Ідея зообізнеса для собак: Розвиваючі іграшки для собак

Зообізнес на сьогоднішній день є однією з найбільш

Можливо Вас зацікавить

Вечірка знайомств з виїздом «на картоплю»

Праця створила людину Заповзятливий американський фермер Casey O'Leary, 33 роки, відкрила двері своєї ферми і хвіртку в свій

View

Прибуткова ідея: Одяг захищає від маніяків

Згідно зі статистикою, кожна третя американська жінка піддається насильству з боку маніяка протягом всього свого життя. Враховуючи ці

View

Яке вікно: новинки технології передачі звуку через кісткову тканину в рекламі

Кажуть розумні люди - «не притулятися!» Мабуть читали таке попередження на дверях метро? Тому що тепер, якщо ви

View

Незвичайні іграшки-антистрес

Сучасного життя характерна шалена швидкість. Велика кількість важливих справ, зустрічей, завдань, які необхідно вирішити - все це впливає на настрій

View

Бісер з праху

В результаті змін у релігійних поглядах все більше і більше жителів Південної Кореї замовляють ритуальні послуги з

View

Мисливська ідея: Імітатор зерна для мисливців

46-річний мисливець Марк Андерсен придумав цікаве пристосування, яке допомагає мисливцям залучити диких качок, гусей, індиків і оленів

View

Немає ідей

Ну дожили!Немає ідей!Що, зовсім немає?А купити оптом - продати в роздріб?Занадто просто?А яка ідея потрібна?Нездійсненне?!Ну вже дудки.Давайте

View

Набір для операції в домашніх умовах

Ожиріння - це хвороба, наслідком якої є важкі психічні та фізіологічні захворювання, які призводять до вкорочення тривалості життя. Для лікування патологічного

View