Промо-акція від Ikea з продажу б / у меблів

Як правило, основна мета будь-яких компаній - продати свій товар. При цьому їх не хвилює, що буде робити споживач з набутою продукцією. Вторинний ринок - явище стихійне і становить інтерес хіба що для різних посередницьких майданчиків, на яких користувачі розміщують свої оголошення про продаж того, що їм уже не потрібно. Шведська компанія Ikea вирішила змінити цю ситуацію і запропонувала своїм покупцям в Норвегії свою допомогу в продажі їх старих меблів (звичайно, виробництва Ikea) на віртуальній торговому майданчику. Промо-акція з продажу б \ у меблів була розроблена рекламним агентством SMBF. Для участі в акції було вибрано п'ятдесят норвежців, які хотіли продати непотрібну їм меблі за допомогою онлайн-платформи на Facebook.


Продавцям пропонувалося сфотографувати те, що вони хочуть продати, а потім розмістити свої фотографії з описом в соціальній мережі. При цьому віртуальний блошиний ринок меблів Ikea працював, як і справжні подібні ринки, виключно по неділях. По завершенні дня всі пропозиції зі сторінки віддалялися, а до наступної неділі вивішувалися знову. Компанія забезпечувала максимальну рекламну підтримку. Фотографії продаваної меблів з'являлися в зовнішній і друкованій рекламі, оголошення виходили і на радіо. При цьому скрізь вказувалися ім'я і телефон продавця конкретного «лота».

Участь для продавців меблів в промо-акції, яка тривала протягом восьми тижнів, було безкоштовним. Як повідомляє компанія в своїх прес-релізах, вся виставлена ​​меблі була продана.

Акція з продажу меблів викликала великий інтерес з боку мешканців інших країн. Після її проведення на сторінці Ikea в соціальній мережі з'явилося кілька сотень коментарів з питаннями про проведення аналогічної віртуальної розпродажі уживаної меблів в інших регіонах. Проте представники шведського концерну відповідають, що акція носила разовий характер і поки не планується її повторне проведення в інших країнах. Тим часом, вже з'явилися вузькотематичні платформи, створені сторонніми розробниками, де передбачається продаж меблів Ikea «з рук». Звичайно, вони не можуть запропонувати настільки ж потужною рекламної підтримки, як сам всесвітньо відомий виробник, але обіцяють витрачати частину прибутку від розміщення оголошень на своєму майданчику на проведення масованих рекламних кампаній.


Дивіться також


27 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Розумні модульні годинник

Черговий шедевр кастоматізаціі (дороби і перероби товар за своїм смаком і потребам) годинник під назвою Blocks. Годинники Blocks - це

View

Mcdonald's змінює своє меню для китайських клієнтів

Для того щоб збільшити свої продажі, компаніям доводиться йти всупереч своїм правилам, скільки б довго вони їх не дотримувалися раніше.

View

Антікафе

У великих містах кафе та ресторани це популярні місця, де збираються люди для ділових і дружніх зустрічей.Хоча не всі

View

Як Instagram бореться проти голоду в найбідніших регіонах планети

Ця розповідь - про велику роль благодійництва у піар-дискурсі. Тобто, про те, як навіть саму одіозну і

View

Розумна ялинка з неопадаюча голками

Ми живемо у вік розумних технологій, розумних телефонів (smart phones) і розумних підприємців. Тому немає нічого дивного в тому, що

View

М'ясна вода

Глобальний ринок мінеральної води в світі є одним з найбільших сегментів ринку напоїв і становить близько 130 мільярдів літрів. Найбільш

View

Туристичний портал для авантюристів

У мережі існує безліч сайтів, які допомагають туристам спланувати подорож, знайти попутників для поїздки на автомобілі, обмінятися апартаментами

View

Рідина для зняття гіпсу і пов'язок

Впав, отямився, гіпс? Багато з нас потрапляли в такі ситуації, які, м'яко кажучи, закінчувалися благополучно переломом кістки.

View