Тимчасове тату - шпаргалка з рецептом страви

Татушка-переводнушка на руку під назвою I Tradizionali придумана двома італійськими жінками-дизайнерами. Тимчасові татуювання I Tradizionali переводяться на руку і легко змиваються з шкіри після закінчення Кукінга.

Якби такі ж переводнушкі (тільки з іншим текстом і з іншого, зрозуміло, метою) створили автори підручників для школи - з формулами і правилами, то вони б озолотилися.

Принцип шпаргалки - коли на шкірі кульковою ручкою пишеться все, що не змогла утримати дірява пам'ять, виявляється, може стати повноцінною і успішної бізнес-ідеєю. Як у випадку з татуюваннями понарошку - I Tradizionali.

Тимчасові перекладні картинки на шкіру I Tradizionali це на самій-то справі багата рецептами куховарська книга традиційної італійської кухні - -ось що це таке.


Оцініть масштаб роботи, виконаної авторами I Tradizionali - дизайнером на ім'я Marina Cinciripini і її колегою - дизайнером Sarah Richiuso.

З усіх страв італійської кухні були обрані найпростіші і нічим не ускладнені за рецептурою, але в той же час - затребувані, смачні, примхливі ...

Потім рецепт страви був розкладений на алгоритм і відтворений на мові картинок-піктограм знаменитої - інфографіки. Кукінг в картинках - модний тренд.

Ну а потім вже шукалися фарби, що не шкодять шкірі, не алергенність, екологічні ... Потім все це було запущено в безпосереднє виробництво і ось … сама незвичайна «куховарська книга» - колекція татушок-переводнушек I Tradizionali була випущена у світ.

I Tradizionali - рецепт, який «завжди під рукою», А точніше - на руці, відмінно протиставляє себе планшету або айфону, валяється на кухонному столі і ризик загинути в спеку-пару процесу складного Кукінга.

Взагалі, он-лайн рецепти не дуже-то себе виправдали. Справді, крихкий гаджет і кухня, на якій готується їжа, речі - несумісні як геній і лиходійство. Ну, хіба що, сандвічі, бутерброди ... Ось численні рецепти витончених сандвічів можна залишити Куховарська книга он-лайн. Господарка не забруднить свій смартфон, з якого буде «гортати» підказки - як робити той чи інший бутерброд, якщо бутерброд цей складається всього лише їх хлібця, огірка і гілочки базиліка.

В інших (більш ситних і більше трудомістких) випадках Кукінга - тільки I Tradizionali! Шпаргалка, «написана» на руці.

Чому б і ні? ..

Набір I Tradizionali складається з чотирьох рецептів-наклейок і оцінюється в 10 євро. Рецептів - маса, на будь-який смак і звичку, з урахуванням сезонності овочів і фруктів і … інших особливостей.

Зрозуміло, що на Заході домашній кукінг - це в жодному разі не Обридло рутина. Рутина на Заході - це харчуватися не вдома, в кафе. (У Росії ж все навпаки).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Тому як тільки західна людина добирається до своєї власної ухні, у нього в очах спалахують лампочки і у всьому домі починається свято. Найчастіше кукінг на власній кухні використовується західними споживачами як сценарій для креативного побачення (тоді як у Росії типовий сценарій креативного побачення «Підемо в кафе!»)

Кукінг як пікап, кукінг як стильний дозвілля - все це вимагає аксесуарів, ідей, задумів, вичур - тобто, винаходів, подібних I Tradizionali.

Ми сподіваємося, що в Росії люди полюблять готувати вдома і тоді вихід на ринок бізнес-ідей подібних I Tradizionali буде справою часу.

тимчасове татуювання з рецептами страв

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Old Spice пропонує попрацювати м'язами

Нещодавно компанія ProcterGamble - всесвітньо відомий виробник косметичних засобів, у тому числі і для чоловіків під брендом Old Spice,

View

Рецепти з супермаркету

або нестандартна рекламна акція від майонезного бренду Сьогодні виділитися на тлі конкурентів і привернути увагу споживачів можна тільки нестандартною рекламою. Експерти впевнені,

View

Як виростити собі принца

Хто з дам в дитинстві не мріяв про прекрасного принца. І скільки жаб довелося перецілувати кожної, щоб знайти того єдиного ...

View

Розумна сумка захищає шопоголіка від зайвих витрат

Розумна сумка iBag - це девайс, як і будь-яка річ, яка йде з «приставкою» - розумна. Тобто,

View

Виробництво насадок на свічки

Сьогодні недоліку в красивих свічках немає - ви можете купити різні свічки за розміром, кольором, запахом і т.д.Однак,

View

Хто біля керма

Власники багатьох російських компаній прагнуть розлучитися з функціями менеджерів і переключитися на інші завдання.Однак далеко не всім це вдається.Причина ж

View

Збірна магнітна меблі

Тепер більше не потрібно читати інструкцію по збірці хором, всією родиною, нічого в ній не розуміючи. Тепер

View

Відкриття копіювального центру

Організувати свій бізнес з невеликими фінансовими вкладеннями хоче майже кожен.Але далеко не багато вирішуються його відкрити.Деяких

View