Свій бізнес на виробництві пельменів

Пельмені та вареники є одними з найулюбленіших і найпопулярніших страв в нашій країні. Ці вироби з тіста можуть виготовлятися зі всілякими начинками: м'ясом різних видів, грибами, овочами, рибою, сиром, сиром, фруктами, а так само з комбінованими начинками. Якщо вас зацікавив цей варіант власного бізнесу, то, вивчивши кон'юнктуру ринку, можна підібрати необхідний асортимент, який буде користуватися попитом у будь-який час року в різних верств населення. Можна випускати продукцію, як за традиційною рецептурою, так і, використовуючи незвичайні і оригінальні рецепти, для залучення покупців.

Не дивлячись на те, що в даний час в магазинах досить широко представлений цей вид напівфабрикатів від різних виробників, але, в більшості своїй, це - товар невисокої якості.


Проведені опитування показують, що покупці згодні купувати товар хорошої якості навіть за більш високу плату.

Розробка грамотного бізнес-плану і стратегії розвитку бізнесу являтиме запорукою успіху вашого бізнесу, забезпечивши високу рентабельність і хороший прибуток підприємства.

Для організації бізнесу вам буде необхідно організувати поставку сировини. Це - відмінна ідея бізнесу для тих, хто має своє фермерське господарство. Якщо ж ви збираєтеся використовувати сировину від постачальників, то необхідно ретельно вивчити всі пропозиції, щоб вибрати найбільш підходящий варіант. Це стосується як м'яса, так і інших продуктів: борошна, овочів і т.п. Для успішного функціонування бізнесу дуже важливо пропонувати продукцію високої якості, яка може скласти гідну конкуренцію наявним у продажу аналогічним напівфабрикатах.
Важливим чинником для створення бізнесу з виробництва пельменів є івибор обладнання. Багато виробники і постачальники пропонують як вітчизняне, так і імпортне обладнання (Італія, Китай і т.д.).

Тут можливі два варіанти організації бізнесу:

1. Ви орендуєте приміщення на підприємстві громадського харчування, де вже є холодильне обладнання, обладнання для виготовлення фаршу і тіста. Тоді вам потрібно буде придбати тільки апарат для виробництва пельменів.

Великий вибір пельменних апаратів пропонує ТОВ «Руська компанія» (м. Санкт-Петербург) та інші організації. Апарати відрізняються габаритами, продуктивністю, асортиментом виробленої продукції і ціною. Невеликий апарат можна придбати приблизно за 100 тис. рублів. Є настільні і підлогові моделі.

Ця ж компанія пропонує великий вибір пакувального обладнання для упаковки харчових продуктів. Можна упаковувати продукцію в пакети або спеціальні лотки.

Компанія надає інформаційну підтримку та сервісне обслуговування обладнання. Існує можливість придбати обладнання в лізинг.

2. Придбання повного комплекту обладнання (лінія або міні-завод) для виробництва пельменів. Наприклад, у НПП «Ельф-4М» (м. Рязань), яке пропонує два види мінізаводів для виробництва пельменів: міні-завод ИПКС-0207 продуктивністю 700 кг / зміну і ИПКС-0208 продуктивністю 1000 кг / зміну. Вартість комплекту 870 тис. руб. і 1365 тис. руб. відповідно.

Якщо ви вирішили розпочати власний бізнес з меншого обсягу виробництва, то можна вибрати обладнання з продуктивністю 50-200 кг / добу. Початкові витрати: від 400 тис. рублів. Щомісячний дохід: від 170-200 тис. рублів.

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Microsoft розробила систему аналізу стану автомобіля

Фіат спільно з компанією Microsoft розробили систему, ecoDrive, яка пропонує водіям подумати двічі перед тим як

View

Реклама на лобі

Креативні співробітники рекламних агентств в пошуках способів привернути увагу аудиторії і рекламодавців (особливо останніх) переходять усі

View

Кадровий ресурс для ледачих здобувачів

FreeMyCV- новий англійський сайт для тих, хто шукає роботу, завдання якого не тільки допомогти працевлаштуватися, а й

View

Дитяча лялька-стриптизерка

Ця екстравагантна дитяча іграшка Pole Dancing Doll, на превеликий подив батьків, призначена для дітей, а не для дорослих, як

View

Віртуальна реальність у діагностиці недоумства

Американські дослідники поставили віртуальну реальність на службу науці та медицині - ще раз. Скільки можна асоціювати

View

Листи з Космосу

або як завоювати лояльність клієнтів У своїй Мегаколлекция бізнес-ідей ми вже писали про креативної Пошті Китаю, яка

View

Мобільний додаток для черг

Мабуть, на всій планеті ви не знайдете людину, яка любить стояти в черзі. Але, якщо прості обивателі просто ненавидять черги, то

View

Зубна щітка з біорозкладаного матеріалу

"Ваші зубні щітки треба міняти раз на місяць!" - Так вчить нас сучасна стоматологія. Це ж - і вимоги сучасної

View