Розумні годинник

Трохи про передісторію, яка зробила можливою появу годин нового покоління, годин Smart Watch.

Ще недавно ринок говорив про швидку «смерті» традиційних хронометрів, особливо - наручного годинника. Ніхто не розумів - навіщо тепер потрібні годинник, якщо «скільки час?» Можна дізнатися, діставши мобільник. Але, зрозуміло, ейфорія від нового витка науково-технічного прогресу незабаром пройшла. Годинники як носили, так і носять.

Першими протверезили ринок виробники годинників-дорогих іграшок, годин-модних аксесуарів, годин-колекційних раритетів.

Але не цим шляхом сьогодні розвивається все ж ринок ...

Все ж ринок в першу чергу завжди вимушено думає про утилітарною користі, про функціональність товару.


Адже це - перша заповідь грамотного і високоякісного дизайну 21 століття. Як би не була красива річ, якщо вона позбавлена ​​актуальною функціональності, вона кане в Лету.

Тому наручним годинником, дідусева хронометру не залишилося нічого іншого, як стати товаром з приставкою «Smart».

Приставка «Розумний» до будь-якому слову, перетворює цей товар відразу не просто в товар, а в «гаджет», тобто - в вещичку, напхану електронікою і вміє виходити в Інтернет, а також з'єднуватися з іншими гаджетами, в основному, через BlueTooth.

Чи не приставка, звичайно, перетворює - а інженери-електронники ...

Отже, незалежно один від одного відразу кілька компаній-лідерів працюють над «розумними годинами».

Цей годинник повинні вміти з'єднуватися з усіма вашими гаджетами (в першу чергу, зі смартфоном), що вони і вміють вже непогано.

Для «розумних годин» тепер пишуть нові мобільні додатки - це новий тренд. Давайте подивимося на ринок «розумних годин», який поки що перебуває у віці «немовляти».

Перше, що знає, завдяки масованій рекламі, найширший споживач - це, звичайно ж - розумні годинник під назвою Smart Watch і вже Smart Watch 2.

Smart Watch 2 (як і просто Smart Watch) - дітище гіганта Sony. Працює новинка на Андроїд, причому для другої моделі розумних годин потрібен Android не нижче Android 4.0.

А що ж Apple?

О, зрозуміло, Apple же не міг опинитися осторонь від такого заходу! Тому Apple теж має свою розробку: розумні годинник під назвою iWatch. Вони не продаються, оскільки ще не готові ...

Список компаній, які ще крім Яблука взяли на себе зобов'язання - випустити на ринок найкращі розумні годинник не дивує, все ті ж особи: Самсунг, Гугл і Acer.

Тим не менш, над створенням розумних годин працюють не тільки гігантські корпорації, а й годинникарі-аматори. Ця публіка тусується, зрозуміло, на кікстартера і там, на Kickstarter збирає гроші для випуску своїх моделей розумних годин. Одна з актуальних в цьому сегменті - AGENT. Смартвоч «Агент» працює від Windows Phone 8, к слову.

Мобільні додатки для розумних годин Smart Watch і не тільки

Мобільні додатки для розумних годин - різноманітні, але вже не такі безглузді як на початку ринку. Приємно вражає уяву - велика кількість мобільних додатків для моніторингу стану здоров'я і роботи окремих систем і органів нашого організму.

Нам, до речі, сподобалося мобільний додаток для Smart Watch, яке запобігає смерть від серцевого нападу, від cardiac deaths.

Звичайно, найкраще запобігає смерть від серцевого нападу - правильне харчування і правильні думки, режим дня і уникнення стресогенних ситуацій, але ... годинник - це теж непогано.

І нехай хоча б розумні годинник буде розумніше, ніж середньостатистичний розумна людина, що поспішає на офіс ланч.

мобільні додатки для годин

Smart WatchДивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Сейсмостійкості ліжко «проти землетрусу»

Самураї не боялися смерті. Але сучасні японці - НЕ самураї. Про те і мова піде. Wood Luck звучить майже

View

Магазин секондхенд речей з особистою історією

У цьому світі все має свою ціну. І далеко не завжди фінансову, виражену в грошах. Навіть

View

Антикризовий метод продажів

У кризові часи, коли клієнти попроще намагаються перейти на більш дешеві товари, а клієнти хитріше де

View

Брелок на телефон-детектор привидів

Тема жахів і привидів завжди цікавила підприємців як благодатний грунт для заробітку. Люди люблять розважатися не менше, аніж добре і

View

Послуга трансляції запису похорону для автолюбителів

Такі переваги автозакусочних і кінотеатрів, як швидкість обслуговування і зручність докотилися і до похоронних служб. Похоронне бюро з Чикаго

View

Мобільна кімната для куріння

Заборона на куріння в громадських місцях за межами спеціально відведених для цього нечисленних зон в Америці став

View

Бізнес ідеї молодих підприємців: Клей для всього на світі

Особливістю товарів мас-маркету є те, що вони ніколи не відрізнялися досконалістю і мають величезний потенціал для поліпшення

View

Овочі незвичайних форм інтернет бізнес

Як виділитися на ринку сільськогосподарської продукції?Здавалося б, кілограм огірків він і є кілограм огірків.Виявляється, можна вирощувати овочі певної форми без

View