Розумні годинник

Трохи про передісторію, яка зробила можливою появу годин нового покоління, годин Smart Watch.

Ще недавно ринок говорив про швидку «смерті» традиційних хронометрів, особливо - наручного годинника. Ніхто не розумів - навіщо тепер потрібні годинник, якщо «скільки час?» Можна дізнатися, діставши мобільник. Але, зрозуміло, ейфорія від нового витка науково-технічного прогресу незабаром пройшла. Годинники як носили, так і носять.

Першими протверезили ринок виробники годинників-дорогих іграшок, годин-модних аксесуарів, годин-колекційних раритетів.

Але не цим шляхом сьогодні розвивається все ж ринок ...

Все ж ринок в першу чергу завжди вимушено думає про утилітарною користі, про функціональність товару.


Адже це - перша заповідь грамотного і високоякісного дизайну 21 століття. Як би не була красива річ, якщо вона позбавлена ​​актуальною функціональності, вона кане в Лету.

Тому наручним годинником, дідусева хронометру не залишилося нічого іншого, як стати товаром з приставкою «Smart».

Приставка «Розумний» до будь-якому слову, перетворює цей товар відразу не просто в товар, а в «гаджет», тобто - в вещичку, напхану електронікою і вміє виходити в Інтернет, а також з'єднуватися з іншими гаджетами, в основному, через BlueTooth.

Чи не приставка, звичайно, перетворює - а інженери-електронники ...

Отже, незалежно один від одного відразу кілька компаній-лідерів працюють над «розумними годинами».

Цей годинник повинні вміти з'єднуватися з усіма вашими гаджетами (в першу чергу, зі смартфоном), що вони і вміють вже непогано.

Для «розумних годин» тепер пишуть нові мобільні додатки - це новий тренд. Давайте подивимося на ринок «розумних годин», який поки що перебуває у віці «немовляти».

Перше, що знає, завдяки масованій рекламі, найширший споживач - це, звичайно ж - розумні годинник під назвою Smart Watch і вже Smart Watch 2.

Smart Watch 2 (як і просто Smart Watch) - дітище гіганта Sony. Працює новинка на Андроїд, причому для другої моделі розумних годин потрібен Android не нижче Android 4.0.

А що ж Apple?

О, зрозуміло, Apple же не міг опинитися осторонь від такого заходу! Тому Apple теж має свою розробку: розумні годинник під назвою iWatch. Вони не продаються, оскільки ще не готові ...

Список компаній, які ще крім Яблука взяли на себе зобов'язання - випустити на ринок найкращі розумні годинник не дивує, все ті ж особи: Самсунг, Гугл і Acer.

Тим не менш, над створенням розумних годин працюють не тільки гігантські корпорації, а й годинникарі-аматори. Ця публіка тусується, зрозуміло, на кікстартера і там, на Kickstarter збирає гроші для випуску своїх моделей розумних годин. Одна з актуальних в цьому сегменті - AGENT. Смартвоч «Агент» працює від Windows Phone 8, к слову.

Мобільні додатки для розумних годин Smart Watch і не тільки

Мобільні додатки для розумних годин - різноманітні, але вже не такі безглузді як на початку ринку. Приємно вражає уяву - велика кількість мобільних додатків для моніторингу стану здоров'я і роботи окремих систем і органів нашого організму.

Нам, до речі, сподобалося мобільний додаток для Smart Watch, яке запобігає смерть від серцевого нападу, від cardiac deaths.

Звичайно, найкраще запобігає смерть від серцевого нападу - правильне харчування і правильні думки, режим дня і уникнення стресогенних ситуацій, але ... годинник - це теж непогано.

І нехай хоча б розумні годинник буде розумніше, ніж середньостатистичний розумна людина, що поспішає на офіс ланч.

мобільні додатки для годин

Smart WatchДивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Перша в світі ... еко-пошукова система в інтернеті

Ють еко-пакети, еко-шкіра, еко-підприємства з виробництва чогось там. Еко-ферми теж бувають. Але як (!) Як, друзі, ви уявляєте собі

View

Бізнес на відбитках ручок і ніжок дітей 500 рентабельності

] Я хочу розповісти про бізнес заснованому на відбитках ручок і ніжок дітей, 3D композиціях рук закоханих.Залишити свій слід в

View

Вартість авіаквитка в залежності від ваги пасажирів

Авіалінії незалежної держави Самоа Samoa Air стали першими в світі авіакомпанії, яка визначає вартість квитка в залежності від ваги не тільки

View

Креативна реклама чоловічого салону в Амстердамі

У своїй книзі «Огілві про рекламу» гуру рекламної індустрії і засновник всесвітньо відомого рекламного агентства OgilvyMather Девід

View

Історії Успіху з Mary Kay

Коли сьогодні я говорю про ті блага, які маю завдяки компанії «Мері Кей», люди зовсім інакше оцінюють

View

Блог допомагає продавати торти

Вчитися на прикладах інших успішних підприємців - найкращий спосіб ведення власного бізнесу. Ще один приклад малого підприємства, чий стрімке

View

Вітчизняні силіконові шнурки ClamPic classic

Силіконові шнурки, схоже, скоро витіснять традиційні - матерчаті. Можливо, в області класичної чоловічої моди (дорогі туфлі з

View

Розвиваюча ідея бізнесу для літніх: Магазин розвиваючих продуктів для людей похилого

Згідно зі статистикою 2006 року, кількість жителів Америки у віці 65 років і старше дорівнювало 37.3 мільйонів чоловік. За

View