Розумний шолом для велосипедистів

Розумний шолом під назвою MindRider читає думки велосипедиста й «озвучує» їх іншим учасникам дорожнього руху. Як і для чого?! Розберемося.

Коли автолюбитель на автомобілі збирається здійснювати якийсь маневр, то всі учасники дорожнього руху про це знають - водій автомобіля просто зобов'язаний сповіщати про свої наміри фарами-поворотниками та іншим обладнанням для подачі виразних сигналів. Але велосипед, як всім відомо, позбавлений яких би то не було «фар-поворотників». Таким чином, водії навколо велосипедиста - не знають, що зробить в наступну хвилину людина на велосипеді.

Саме для того, щоб деяким чином «перетворити велосипед в автомобіль» і придуманий розумний шолом MindRider. Його придумала студентка Массачусетського технологічного інституту - дівчина по імені Arlene Ducao.


Арлен буде працювати над вдосконаленою версією шолома для велосипедистів, а поки шолом, зроблений Arlene Ducao, вміє трохи. Шолом читає енцефалограму мозку і віддає наказ двом світлодіодам. Загорітися червоним світлом, коли велосипедист «у відключці». Горіти зеленим світлом, коли з велосипедистом все в порядку.

Отже, світлодіоди на шоломі MindRider попереджають світловими сигналами про двох тактики велосипедиста:

  • про те, що велосипедист зараз зупиниться,
  • і про те, що велосипедист не збирається нічого міняти в обраному стилі руху.

Поки на шоломі горить зелений світлодіод, водії автомобілів знають: велосипедист добре їде. Але коли загоряється червона лампочка, водій попереджений: велосипедист зараз загальмує, пора гальмувати і автолюбителю.

Розумний шолом для велосипедистів MindRider тим і «розумний», що велосипедист ні в якому разі не відволікається на перемикання яких би то ні було лампочок. Повторимо ще раз - шолом сам читає сигнали мозку (енцефалограму) та інтерпретує їх, наприклад, як «зупинку їзди».

Крім усього іншого, розумний шолом для велосипедистів від студентки массачусетського хогвардса - Arlene Ducao, ще й ... міцний. Тобто, він як і належить шолома - відмінно захищає голову свого господаря від травм у випадку все-таки відбулося ДТП.

Підтримка та розвиток велоруху в містах - улюблений тренд і точка прикладання сил всіх нових урбаністів, і він повинен поважати не тільки велосипедистів.

Говорячи про підтримку велоруху, ми забуваємо, часом, про реалії, де мають рацію обидві сторони. А реалії такі, що часто саме велосипедисти самі і створюють аварійні ситуації на дорогах - саме в силу слабкої оснащеності велосипеда системою виразних сигналів оповіщення інших водіїв. Як тільки велосипедист залишає велодоріжку або пішохідний тротуар, він на жаль починає заважати руху автомобілів. Поки що світ не повністю перейшов на велорух. І на жаль, по вулицях міст рухалися і будуть рухатися автомобілі. Тому такі винаходи як шолом-світлофор MindRider - залишаються найважливішою частиною тренду «підтримка та розвиток велоруху в містах».

Шолом для велосипедистів MindRider «потрібен», скоріше, не велосипедистам, а ... автолюбителям. Адже саме останні будуть відчувати себе на дорозі спокійніше, коли у велосипедиста на лобі і на потилиці буде горіти виразна лампочка-енцефалограма.

шолом MindRider

розумний шолом MindRider



Дивіться також


23 октября 2019 года

Бізнес ідея: профессинальные гітари в оренду

Новий сервіс компанії Guitar Affair заснований на популярному тренді

Мобільний додаток для шопінгу

Ось тепер-то вже точно ми з вами - Долі не

Фотосинтетичний ресторан для рослин

Можливо Вас зацікавить

Політичний туризм

Останнім часом на ринку туристичних послуг стало активно розвиватися такий напрямок як політичний туризм. Все більше зарубіжних туристичних компаній стали

View

Сервіс для оренди корпоративного автомобіля

Нідерландська компанія WeGo запустила сервіс, за допомогою якого підприємства можуть орендувати при необхідності машини для своїх

View

Вуличний ліхтар-парасолю

Уф, нарешті! Спасибі Михайлу Бєляєву, за те, що врятував честь країни. Ми раді познайомити вас з вітчизняним винаходом,

View

Розумний браслет рятує життя плавцям

Safe Mate - так називається смарт-браслет, який надягає на руку спортсмена-екстремала. По дизайну зовсім не відрізняється від того пластикового браслета з

View

На допомогу студентам

Є ідея, як допомогти студентам і при цьому заробити самому.Всі студенти знають, що викладач на лекціях на лекціях

View

Духи з фекалій

У культовому романі Зюскінда «Парфумер» головний герой намагався отримати аромат з кішки, заліза і скла. Це було

View

Оригінальний винахід: Пристосування для безпечного миття вікон із зовнішнього боку

Процедура миття вікон для мешканців висоток є досить небезпечною і клопіткою за всіма параметрами. Заповзятливі бізнесмени давно вже побачили в цьому

View

Бізнес на бджільництві плюси і мінуси

Вам знадобитися невелика територія в сільській місцевості. Якщо ви живете в місті, то для вас підійде варіант організації

View