Ваза для крику

Гнів і злість - великі вади, що не дають нам бути здоровими і щасливими. Гнів носить руйнівний характер як для відносин з оточуючими, так і власного психологічного здоров'я. Психологи радять не збирати гнів, а рішуче позбавлятися від залишків гніву, поки вони не перевищили «критичну масу вибуху». Якщо немає можливості виплеснути роздратування на кривдника, тоді, як рекомендують західні фахівці, можна скинути напругу, накинувшись подушку або власний диван, покричати в безлюдному місці і т.п. Але висловити свій гнів безпечним для оточуючих шляхом сучасному городянину дуже складно - знайти безлюдне місце в густонаселеному мегаполісі просто нереально.

Вихід є. Як завжди підприємливі та винахідливі японці придумали унікальний девайс позбавлення від гніву в міських квартирах і навіть офісах.


Це ваза для крику. Секрет цієї унікальної вази в тому, що вона поглинає ваш гнівний крик.

Горловина вази для крику точно повторює контури ваших губ, а крихітна дірочка на дні унікального девайса послаблює силу вашого крику, позбавляючи вас від негативної і руйнівною емоції негайно.

Управляти почуттям гніву дуже складно, практично неможливо, так як це крайня ступінь вираження злості і невдоволення. Психологи розробили масу технік і вправ позбавлення від гніву, але всі вони вимагають часу і певних зусиль, а також регулярного виконання.

Процес цей довгий і вимагає щоденної і копіткої роботи над собою. Але японське ноу-хау - це якраз та чарівна паличка-виручалочка або швидка допомога на крайній випадок, для тих хто тільки встав на цей довгий шлях саморозвитку та самовдосконалення.

Ваза для крику

Ваза для крикуДивіться також


12 декабря 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Як заробити на тертці для овочів

Часом ідеї для винаходи виникають спонтанно і, як правило, саме вони втілюються в успішні продукти. Джо

View

Ексклюзивні дерев'яні пазли

До того як стати виробником ексклюзивних пазлів, Стів Річардсон (Steve Richardson) працював в комп'ютерних аналітиком у великій бухгалтерській фірмі

View

Гроші з какашок

Якщо ідея компанії Auld Sod Export Company з продажу бруду вам здалася не дуже оригінальною, то ідея компанії TerraCycle Inc.

View

Школа сексу

У Великобританії цю науку осягають за закритими дверима. Більш того, якщо незнайомій жінці надійде пропозиція зайнятися

View

Вивчення кон'юнктури ринку

Вивчення кон'юнктури ринку - це систематичний і об'єктивний збір та аналіз даних про вашому сегменті ринку, конкурентів

View

Одяг з вбудованими сонячними панелями для зарядки гаджетів

Воістину, інший раз думаєш: краще б вчені подумали над тим, як удосконалити наші гаджети - щоб ті постійно нерозряджаються

View

Б'юті-блендер для виготовлення домашньої косметики

Цей девайс, який, звичайно ж, названий нами блендером, скоріше, для красного слівця, коштує 200 євро (199.49 якщо бути педантом) і продається

View

Маркетинговий хід. Курси етикету для дітей при готелі

У зв'язку з відкриттям літнього туристичного сезону Лондонський готель The Kensington Hotel організував курси етикету для дітей своїх постольцев. Не секрет,

View